Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Розлучення без присутності в суді

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
08 Квітень 2016, в 15:38

Розлучення це дуже неприємний процес, який забирає багато часу, сил і нервів. Деякі шлюборозлучні процеси можуть тягнутися місяцями і навіть роками. Все це супроводжується не найприємнішими емоціями, пов'язаними з необхідністю зібрати цілу купу паперів і вистояти в чергах за необхідними довідками, До того ж, зустріч колишнього подружжя в суді не обіцяє бути теплою і радісною. Багато хто знаходить вихід з цієї ситуації, поклавши всю суєту, збір, підготовку документів і представництво в суді на надійні адвокатські плечі.

Консультація адвоката, як розлучитися і не ходити на суд

Розлучення через суд можливий в декількох випадках: якщо в шлюбі є діти, або хтось із подружжя не бажає розлучатися в добровільному порядку в РАГСі. Тоді послуги адвоката зі шлюборозлучних справ можуть бути дуже корисними. Одне судове засідання в подібних справах може тривати кілька годин. А таких засідань може бути і 3, і 5, і більше. Тому, наймаючи адвоката, ви істотно економите свій час.

Звичайно ж, краще один раз спробувати, ніж сім раз почути. Тільки зіткнувшись з усією судовою бюрократією, біганиною в спробах зібрати усі необхідні документи, витримкою довгих черг під кабінетами, ви зможете оцінити, наскільки легше було б, якби всім цим займався адвокат.

Радимо вам вчитися на чужих помилках і відразу звернутися в нашу юридичну компанію в Києві. Ми готові надати вам кваліфіковану юридичну підтримку з усіх питань. Наші адвокати мають багаторічну практику ведення справ щодо розірвання шлюбу. Збережіть свої сили і нерви. Присвятіть час, яке ви економите, користуючись послугами адвоката, для більш приємних справ.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок

Детальніше про процедуру розлучення без участі однієї зі сторін

З тих чи інших причин колишнє подружжя можуть не з'явитися на призначений судовий розгляд за їхнім позовом. Спеціально для подібних випадків в чинному законодавстві і були передбачені наступні види шлюборозлучних процесів. Перший вид має на увазі проведення процедури розриву шлюбних відносин без фактичної присутності в залі суду обох сторін. Щоб зробити таку процедуру необхідно мати письмову та нотаріально завірену заяву обох з подружжя про те, що вони дають свою повну згоду на розірвання шлюбних відносин. По суті, досить лише подати відповідне клопотання і все станеться досить швидко.

Другий варіант необхідний для розгляду справ, коли одна зі сторін навідріз відмовляється давати свою згоду на розрив сімейних відносин. В даному випадку необхідно провести цілий комплекс юридичних заходів. І починається весь процес в першу чергу з подачі клопотання про заочний розгляд справи, а також про відмову сторін від терміну на примирення. Після цього використовується доступний набір інструментів для прискорення розгляду справи.

Взагалі шлюборозлучний процес без участі однієї зі сторін займає досить мало часу. Позивачу досить лише один раз зустрітися з обраним адвокатом для укладення договору на надання юридичних послуг. Решта роботи буде виконано компанією, що надає адвокатські послуги. Це означає, що позивач повністю звільняється від необхідності збирати необхідний пакет документів, особисто бути присутнім на всіх засіданнях суду при розгляді справи і так далі. З якоїсь точки зору, подібний варіант розриву сімейних відносин є найкращим.

Скільки потрібно часу?

Якщо говорити про реальні терміни, то варто навести невелике порівняння. Весь процес розлучення з обопільної згоди, включаючи збір всієї необхідної документації, займає в середньому два повних місяці. Буває більше, буває менше. Якщо ж розірвання шлюбу буде відбуватися без фактичного присутності сторін, тоді такий процес може розтягнутися на тримісячний період. В окремо взятих випадках, зустрічаються в юридичній практиці, можна виділити і куди як більш довгі судові розгляди з цього питання. Тобто все буде залежати від конкретно взятих обставин.

Часовий відрізок будь-якого шлюборозлучного процесу складається з цілого ряду різних факторів. Це і діючі на поточний момент норми сімейного та процесуального законодавства, і завантаженість судового апарату. Не варто забувати і про швидкість роботи поштової системи, за допомогою якої будуть розсилати повістки і необхідну документацію. Також враховується позиція другої сторони, яка відмовляється брати участь в розлученні. Ну і, звичайно ж, до одних з найбільш важливих факторів можна віднести компетентність і загальної професіоналізм обраного адвоката. Без достатнього досвіду просто неможливо грамотно і досить швидко провести такий непростий судову справу. Адже по ходу розгляду поданого позову будуть виникати найрізноманітніші бюрократичні складнощі, які доведеться долати.

Варто згадати необхідний набір документації, без якої неможливо подати судовий позов на розірвання шлюбу. Якщо позивач вирішує звернутися за кваліфікованою допомогою в юридичну фірму, тоді йому слід надати тільки оригінал свідоцтва про шлюб, а також свідоцтва про народження спільних дітей, якщо такі є. Весь інший пакет документів повинен бути зібраний адвокатом.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок