Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Розлучення з дружиною

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
14 Січень 2016, в 14:51

В Україні кількість розірваних шлюбів понад 40%. Велика частина з них випадає на перші п'ять років подружнього життя. Якщо у сімейної пари ще немає дітей і значного спільно нажитого майна, то припинення шлюбу проводиться в РАЦСі протягом одного місяця. Слід зазначити, що заява подається двома учасниками шлюбу.

Допомога адвоката при розлученні з дружиною

В Україні суд бере участь у припинення шлюбу у випадку, якщо у чоловіка і дружини є діти або один з них не дає згоди. Часовий відрізок в такому випадку може коливатися від одного місяця. Для звернення до суду необхідно заповнити заяву, сплатити державне мито. Нічого складного в даному процесі немає, але в багатьох випадках необхідна додаткова допомога фахівців.

Часто з розривом сімейних уз зв’язані питання розділу майна, аліментів, батьківських прав та ін. Наприклад, як поділити бізнес у випадку, якщо ви з дружиною є партнерами, або яка фінансова допомога необхідна дитині, яка залишається жити з матір'ю? А що, якщо батько вирішив сам виховувати дитину?

Розлучення з дружиною - трудомісткий процес, який без допомоги фахівців не вирішити. Юристи нашої компанії мають понад 4 років успішного досвіду роботи в вирішенні сімейних питань. Є членами Союзу юристів України. Нададуть професійну консультацію навіть при вирішенні складних питань. Допоможуть при складанні документів і зборі доказів. Представлять інтереси в суді.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок

Детальніше про розлучення з дружиною

Процедура розлучення з дружиною на практиці виглядає наступним чином. Після закінчення періоду досудової підготовки суддею буде призначена дата 1-го засідання, покликаного покласти початок судового розгляду на основі поданого позову. Керуючись чинним законодавством України, ця дата не може бути призначена раніше, ніж через місяць після факту подачі судового позову про розірвання шлюбних відносин. Всі задіяні в процесі розгляду справи особи в обов'язковому порядку заздалегідь повідомляються про місце, дату і час проведення запланованого засідання. Якщо одна з осіб, які беруть безпосередню участь в розгляді позову, не є в означений час, тоді судове засідання відкладається на деякий час. Але це можливо тільки в тому випадку, якщо суд не був сповіщений про отримання цією особою повістки. Також, засідання суду може бути відкладено внаслідок неявки одного з учасників по причині, яка буде вважатися поважною.

У розпорядженні обох сторін судового розгляду є можливість зробити заяву на отримання подружжям певного терміну, яке може допомогти подружжю досягти примирення, або хоча б вигідною для всіх домовленості про розподіл майна, проживання дітей і так далі. Суд може піти назустріч такому проханню, але тільки в тому випадку, якщо примирення кардинально розходитися з заявленими інтересами обох сторін. Після детального розгляду справи суддею буде прийнято рішення. Винесене судом постанова може бути оскаржена в апеляційних інстанціях протягом відведеного законодавством тимчасового відрізка. На сьогоднішній день він складає 10 днів. По закінченню відведеного часу прийняте в судовому порядку рішення знаходить свою правову силу. Варто відзначити, що єдиним документальним підтвердженням факту розриву сімейних відносин виступає письмове рішення уповноваженого судового органу. І хоча саме свідоцтво про розірвання шлюбу не видається на руки сторонам, але для внесення правок до паспортної інформацію необхідно звернеться в РАГС.

Важливо завжди мати на увазі наступні особливості і нюанси шлюборозлучного процесу на території України. В першу чергу, судовий позов не може пред'являтися під час всього періоду вагітності дружини, а також протягом 1 року після народження спільну дитину. Винятком є ​​лише випадки, коли одна зі сторін робить явні протиправні дії кримінального характеру по відношенню до іншої сторони або ж загальному синові. Крім того, позов про розірвання шлюбних відносин пред'являється до досягнення дитини однорічного віку, якщо батьківські права були пред'явлені іншим чоловіком.

У випадки подачею одним з подружжя відповідного позову, в порядку судового процесу може бути прийнято рішення про роздільне проживання членів сім'ї. Це стає можливим в тому випадки, якщо буде доведена повна неможливість їх проживання в межах спільної житлової площі. Це не скасовує дії СКУ або ж прийнятого сімейного договору, але вносить в спільні відносини певні корективи. Наприклад, придбане після цього майно вже не буде розцінюватися як спільно нажите за час шлюбу.

Після фактичного завершення процесу по розірванню шлюбних відносин подружжя може залишити за собою право використовувати спільне прізвище або ж повернутися до дошлюбного варіанту. Все це за бажанням сторін.

Розірвання шлюбних уз може бути визнано фіктивним, якщо судом буде встановлено факт спільного проживання, а розрив шлюбу був проведений з метою отримати особисту вигоду, наприклад соціальні виплати або приховати від контролюючих органів реальні доходи і майно.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок