Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215, карантин установлено з 12 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. на усій території України.

В зв’язку з оголошенням карантину чимало підприємців опинились у скрутних ситуаціях: хтось не може користуватися орендованим приміщенням через заборону діяльності, хтось – своєчасно виконати зобов’язання за договором, у зв’язку з встановленими обмеженнями.

Однак, не варто хвилюватися! Адвокатське об’єднання «Курчин і партнери» зможе Вам допомогти.

Наші адвокати можуть проаналізувати Ваші документи та скласти один із наступних документів:

 

    1. Лист від орендаря орендодавцю

Якщо Ви не можете продовжувати свою діяльність під час карантину у зв’язку з прямою забороною, Ви можете звернутися до свого орендодавця з пропозицією зменшення орендної плати.

Так, чинним законодавством передбачена можливість зменшення або скасування орендної плати, якщо орендар не може користуватися приміщенням у зв’язку з обставинами, які від нього не залежать, до яких також відноситься і карантин.

Ви можете звернутися з таким проханням до орендодавця, а ми допоможемо Вам у складенні відповідного документу.

 

 

 

 

    2. Лист від орендодавця орендарю

Однак буває і протилежна ситуація.

Ви здаєте приміщення підприємству, діяльність якого не заборонена під час карантину, і отримуєте від них листа з вимогою звільнити їх від орендної плати.

Якщо на діяльність орендаря карантин не впливає, у задоволенні такої вимоги ви можете йому відмовити, а ми підготуємо для Вас відповідний лист.

 

 

 

 

    3. Лист про відкладення строку виконання зобов’язань за договором

Через оголошення надзвичайної ситуації в Україні іноді буває важко виконати зобов’язання за договором в строк. Це може бути обумовлено припиненням залізничного сполучення між містами або взагалі обмеження у в’їзді в місто або на територію підприємства.

У разі наявності об’єктивних ускладнень у виконанні рішення, Ви можете звернутися до свого контрагента з пропозицією укладення додаткової угоди, в якій передбачити відкладення або продовження строку виконання зобов’язань за договором.

Не знаєте як правильно це зробити? Ми Вам залюбки допоможемо!

 

 

 

 

Вартість підготовки одного листа – 500 грн.

 

Зацікавились?

 

Натискайте кнопку «Замовити» біля листа, який Вам потрібен та вкажіть Вашу електронну пошту, на яку Ви отримаєте детальну інформацію та опис документів, які Вам необхідно буде надати для аналізу адвокатів.

Заказать звонок