Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Реєстрація та переоформлення зовнішньої реклами

Надання юридичних послуг в сфері зовнішньої реклами

Ні радіо, ні телебачення, ні інтернет не змогли вплинути на популярність зовнішньої реклами, яка все ще залишається дієвим механізмом по залученню клієнтів або продажу своїх товарів. Ну а раз на чому можна заробити, обов'язково спробує збагатитися держава, що вона і робить, законодавчо обмежуючи можливості з розміщення зовнішньої реклами.

Хто видає дозволи?

В Україні практика у сфері зовнішньої реклами регламентується відповідним законом «Про рекламу», а безпосередній контроль над нею здійснюють місцеві органи влади. Зокрема в Києві цю функцію виконує державне підприємство КП «Київреклама», а при КМДА працює спеціальний комітет.

В залежності від того де планується розміщувати зовнішню рекламу, додатково можуть знадобитися дозволу управління архітектури та містобудування, благоустрою Києва та охорони культурної спадщини. При установці білбордів уздовж проїжджої частини буде потрібно дозвіл управління дорожньої безпеки. Також рекламні щити можна розміщувати на промислових чи житлових будинках. В такому випадку дане питання погоджується з власником об'єкта, який може вимагати винагороду. Якщо мова йде про житловому багатоквартирному будинку, то монтаж узгоджується з Жеком або ОСББ, яке є його балансоутримувачем. Додатково може знадобитися провести збори мешканців і обговорити з ними це питання.

Зверніть увагу, що для розміщення зовнішньої реклами в Київській області буде потрібно отримувати дозволи в місцевих міських адміністраціях або сільських радах, якщо об'єкт буде знаходитися на території населеного пункту. У випадках, коли білборди розміщуються поза межами міста чи села, тоді слід звертатися в обласну адміністрацію.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок

Види зовнішньої реклами

Під визначення зовнішньої реклами потрапляє три типи об'єктів:

  • Інформаційна табличка. Розміщується на фасаді власного або орендованого приміщення не вище першого поверху, або ж на що відноситься до нього прибудинкової території. Розмір таблички не перевищує 1 кв. м, а зображена на ній інформація повинна ставитися тільки до назви компанії, роду діяльності та графіком роботи. Також на ній можна помістити офіційно зареєстрований логотип або знак власної торгової марки. Зручність використання таких табличок полягає в тому, що за них не треба платити або отримувати дозвіл.
  • Інформаційна вивіска. Для неї діють ті ж вимоги щодо розміщення та утримання, що і для таблички. Відмінність полягає в тому, що площа вивіски може дорівнювати 2 кв. м, і на неї слід отримати паспорт у місцевих органах влади. Сам по собі цей документ безкоштовний, але державні служби стягують мито за свою роботу, що не заборонено українським законодавством.
  • Зовнішня реклама. Може розміщуватися на будинках або на окремому інженерному будова (білборд). Не має обмежень за змістом, крім встановлених законом (еротика, пропаганда наркотиків, сцени насильства і т. п.). На відміну від вивісок на щиті можна писати слогани, інформацію про акції, поміщати зображення товарів і т. д. Встановлення рекламного щита не прив'язана до вашої нерухомості, та може проводитись на території населених пунктів або між ними, якщо на те буде відповідне рішення місцевої влади.

Де можна встановити зовнішню рекламу?

Розглянемо докладніше, де можна розташовувати рекламні щити. По-перше, це будь-які типи будинків, від промислових цехів до фасадів багатоквартирних будинків. Дана нерухомість може перебувати у вашій власності, належати іншій юридичній або фізичній особі, а також бути на балансі у муніципальних служб. Варіант з установкою реклами на об'єкті іншого власника найбільш простий з точки зору отримання дозволів, т. к. в схемі буде задіяно мінімум державних служб. А питання матеріальної винагороди за площі, що використовуються під рекламу, завжди простіше вирішувати з іншим бізнесменом, ніж державою. Звичайно ж, це стосується тих випадків, коли ви самі будете займатися питанням оформлення дозволу на рекламу. Скориставшись нашою допомогою, ви швидко оформили всі необхідні документи.

Часто зовнішню рекламу розташовують уздовж автомобільних доріг, в таких випадках до неї висувають додаткові вимоги:

  • Дотримання правил техніки безпеки. Не допускається накладання дорожніх знаків і світлофорів, а також обмеження огляду учасників дорожнього руху. Тобто не можна закривати перехрестя, зупинки, переходи і т. п.
  • Підсвічування реклами не повинно засліплювати водіїв або заважати відпочинку мешканців сусідніх будинків.
  • Опори рекламних щитів не можуть перекривати пішохідні доріжки.
  • Якщо реклама розташована безпосередньо над дорогою, то відстань до нижнього краю має становити мінімум 5 м.

Послуги адвоката по зовнішній рекламі

Компанія «Курчин і Партнери» надає ряд послуг у рамках практики у сфері зовнішньої реклами. По-перше, ви завжди можете звернутися до нас за консультацією з питань отримання дозволів на будь-які типи зовнішньої реклами. По-друге, ми готові взяти на себе роботу по перевірці або підготовки дозвільної документації, що істотно заощадити ваш час і будемо відверті, що і нервові клітини теж. По-третє, ми можемо отримати дозвіл замість вас, представивши ваші інтереси в державних органах. По-четверте, наші юристи мають досвід захисту клієнтів в різних судових інстанціях і готові вирішити будь-які спори, пов'язані з розміщенням, орендою або демонтажем зовнішньої реклами.

Компанія «Курчин і Партнери» готова підключитися до вашої справи і надати необхідну підтримку на будь-якій стадії. Просто запишіться на консультацію, і ми допоможемо знайти рішення будь-яких юридичних питань.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Курчин и партнёры
Курчин и партнёры
Оценка: 
Голоси відсутні
Заказать звонок