Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Експертиза банківського договору

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
11 Березень 2016, в 17:37

Ми наполегливо рекомендуємо проводити експертизу банківського договору до моменту його підписання. До того як папери будуть підписані ви маєте право вносити в них будь-які необхідні зміни. Звичайно, часто банкіри намагаються відмовитися від подібної процедури, посилаючись на типовий контракт. Але такі відмовки не мають законних підстав, типовий договір це лише зразок, на підставі якого сторони укладають свою угоду і в нього дозволено вносити зміни.

Виконуючи експертизу банківського договору, ми проводимо перевірку:

  • відповідності контракту чинному законодавству;
  • виявлення можливих ризиків для позичальника і їх оцінка в разі укладення договору;
  • пошук і виявлення прихованих обтяжень, таких як обмеження прав користування майном, нарахування додаткових відсотків, штрафи за нецільове використання коштів або прострочення платежу і т.п.;
  • перевірка розрахунку повної суми виплат по кредиту, відсотки плюс тіло позики. Нагадаємо, що це обов'язковий пункт будь-якого подібного договору;
  • експертиза конкретних питань, що цікавлять клієнта;

По завершенню нашої роботи ви отримаєте загальний висновок щодо майбутньої угоди з точки зору його законності і вашої фінансової безпеки. Ми оцінимо всі ризики і дамо рекомендації щодо доцільності підписання цих документів, або необхідності їх попередньо змінити. У деяких випадках вам можуть порекомендувати пошукати інший банк.

Експертиза може проводитися і після того як договір підписаний, і навіть якщо він вже виконується кілька років. У такому випадку вже немає можливості внести в нього зміни, крім варіантів передбачених самою угодою. Але ще на момент підписання в ньому можуть бути закладені умови неприпустимі з точки зору законодавства, що є причиною можливого розірвання. Також в процесі виконання кредитної угоди обставини можуть змінитися таким чином, що позичальник буде вправі вимагати перегляду умов, наприклад скасування штрафних санкцій.

Наші юристи в Києві готові провести для вас професійну експертизу банківського договору незалежно від того знаходиться він в стадії розгляду або вже укладений. Ми надамо професійну правову допомогу.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок