Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Кредит під заставу авто або ПТЗ

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
11 Лютий 2016, в 19:11

На даний момент широко поширена практика використання особистого авто в якості застави. Але для цього транспорт необхідно залишати в банку на зберігання, що підходить не всім. Тому розробили спеціальну послугу, в якій запорукою є не машина, а її паспорт (ПТЗ). За такої позики складається кредитна угода, позичальник отримує гроші, віддає на зберігання ПТЗ, а транспорт залишається в його користуванні. Але є деякі винятки. Якщо позичальник взяв кредит, запорукою якого є ПТЗ, то він може використовувати машину, але банк повинен мати запасні ключі і машину можна подарувати або продати.

Плюси цього виду кредитування: гроші можна отримати моментально, в установі залишається тільки паспорт на авто, а машина буде у вас, як захочете. Також при цьому способі позики процентна ставка менше ніж у споживчого кредиту, а умови кредиту стають вигідніше, якщо є поліс КАСКО.

Для того щоб взяти такий кредит в банківській установі слід дізнатися обмеження щодо використання транспортного засобу, а також пройти процедуру оцінки авто.

Основний мінус при такому виді позики - це заниження ціни транспорту банком. У багатьох банках діють свої правила видачі подібного роду кредитів. Наприклад, встановлено мінімально допустимий рік випуску авто, є установи, які кредитують виключно під заставу імпортних машин.

Є ще деякі моменти, що потребують уваги:

  • можливі хитрощі банків по прихованим платежах і штрафах, вам кажуть відсоток користування за місяць, а річні відсотки виходять набагато більше, і їх швидко вирахувати не виходить;
  • вас можуть зобов'язати оформити додаткову страховку у зазначеній компанії на невигідних умовах.

Внаслідок вищевикладеного, радимо звернутися до наших фахівців, які завжди готові допомогти в Києві і області з документацією по позиці. Кваліфіковані юристи досконально перевірять документи і повідомлять про наявність порушень або прихованих пунктів. Допоможуть істотно збільшити суму кредиту за рахунок проведення незалежної оцінної експертизи.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок