Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Кредити на землю

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
11 Лютий 2016, в 19:07

Найбільш популярним видом позики вважається застава землі. Видається такий займ на виконання будь-яких цілей, від будівництва будинку до більш вагомих вкладень, типу відкриття бізнесу з нуля. Але якщо позичальник збирається на земельній ділянці будувати будинок, то потрібно вказувати очікуваний результат від кредиту. В договорі є спеціальне поле, для зазначення мети, наприклад будівництво приватного будинку. Ділянка землі, на якій буде проводитися будівництво повинна бути обладнана усіма комунікаціями. Плюс до всього банківська установа може попросити позичальника показати будівельний договір з компанією підрядником. За умовами цього кредиту позичальник повинен мати права власника. Для того щоб їх підтвердити у вас повинні бути відповідні документи.

Крім наявності документів, які можуть підтвердити права власності на ділянку, банком висувається ще ряд вимог:

  1. У ділянки повинна бути чітка межа, яка занесена до плану, також це повинно бути прописано в кадастрі.
  2. Місце знаходження ділянки не повинно бути поряд з культурними пам'ятками і парками, водоймами.
  3. Ділянка повинна розташовуватися в тому ж регіоні що і банк.

Навіть при такій заставі банки не сильно бажають видавати кредити. Такі дії банків нескладно пояснити, тому що земельні ділянки складно оцінюються і продаються. Тому такі види позик здійснюють всього пару банків на десяток. Але якщо в банку отримати кредит не виходить, то його можна оформити в кредитній спілці або подібних фінансових організаціях. Якщо заставою клієнта є земля, то сума, на яку він може розраховувати буде немаленька і на своїй ділянці господар зможе робити все, що йому потрібно. Але занадто радіти не варто тому, що всі споруди на ній будуть також знаходитися в заставі. У такому випадку, якщо позичальник з якоїсь причини не платить по кредиту, суд може дозволити банку конфіскувати землю разом з будинком. Потім банк зможе продати ділянку разом з усіма будівлями, а кошти підуть на погашення позики разом з відсотками і штрафними санкціями.

Застава земельної ділянки це відповідальна процедура, контроль над якою повинні проводити професійні юристи, практикуючі в сфері банківського та земельного права. Виконати таку роботу в Києві можуть співробітники нашого адвокатського бюро.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок