Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Умови кредиту юридичним особам

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
11 Березень 2016, в 17:25

Залежно від виду діяльності та розмірів підприємства юридичні особи можуть розраховувати на спеціальні умови кредиту, про них вам розкажуть наші співробітники в разі звернення за консультацією. А поки спробуємо визначити основні відмінні ознаки характерні для кредитування юридичних осіб.

Ознака перша - кількість необхідних паперів зростає в рази. Наприклад, згідно з українським законодавством жодна юридична особа, навіть зі статусом неприбуткової організації, не може відкрити рахунок без надання оригіналу установчих документів. Чи варто додавати, що при оформленні кредиту від вас можуть зажадати не тільки статут і виписку з держреєстру, але ще і підтвердження від податкової і пенсійного фонду, а також звіт з фінансів компанії. У деяких випадках банки наполягають на бухгалтерському і правовому аудиті бізнесу позичальника до прийняття рішення про видачу кредиту.

Ознака друга - доступні специфічні види заставного майна. Як правило, вони пов'язані з видом діяльності юридичної особи, наприклад можна закласти право власності на торговельну марку, або продукцію яку буде реалізовувати підприємство, а також його обладнання.

Ознака третя - наявність інших непогашених кредитів не перешкоджає отриманню позики. Якщо ви зможете надати банку реальний бізнес-план, в якому доведете свою можливість погасити борги і додатково заробити - гроші ваші.

Ознака четверта - існує рятівний круг у вигляді процедури банкрутства. Так ваш бізнес буде повністю ліквідовано і все майно компанії, аж до канцелярських товарів з комори, піде з молотка на аукціоні. Але зате для вас як фізичної особи ця процедура не буде мати ніяких негативних наслідків, крім негативної кредитної історії. Після завершення процедури банкрутства кредит буде офіційно закритий, при цьому банк не має права претендувати на особисте майно, яке не має відношення до фірми. Винятки становлять ті випадки, коли доведено що позичальник замість розвитку бізнесу витратив кредит на себе.

Ознака п'ята - отримати позику неймовірно складно, і чим він більший, тим пильніша до вас буде увагу банку. Фінансовій установі важливо щоб ви вчасно повернули тіло кредиту і встановлені відсотки, тому вони будуть ретельно зважувати своє рішення і зажадають певних важелів для контролю над використанням коштів.

Наша юридична компанія надає повний спектр послуг зі сприяння в отримання кредитів юридичними особами в Києві. Допоможемо з вибором банку і типом позики, підготуємо необхідні документи, приймемо безпосередню участь в переговорах.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок