Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Повернення депозиту через ФГВ

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
11 Лютий 2016, в 19:04

При неплатоспроможності банку в ньому вводять тимчасове адміністративне управління і на цей момент перестають виплачувати вклади. Неплатоспроможна банківська установа робить виплати тільки тих депозитів, у яких договір закритий по закінченню терміну. Виплата депозитів в іноземній валюті проводиться в гривні згідно з обмінним курсом НБУ, на момент введення тимчасового управління. Також це правило застосовується до виплат відсотків по депозитах, термін яких не закінчився. З моменту відкликання ліцензії, компенсація самого депозиту і відсотків, які набігли на момент ліквідації банківської установи, знаходиться в компетенції Фонду гарантування вкладів.

При нестачі особистих грошей у кредитора для виплат вкладів і відсотків, фонд дає йому позику. За допомогою такого кредиту банк повинен погасити заборгованість вкладникам протягом двох місяців. Вся інформація про терміни і порядки погашення викладається на сайт ФГВФО і установи банкрута. Для того щоб повернути депозит за вкладом після закінчення терміну договору в період тимчасової адміністрації ніякі заяви не потрібні.

Після закриття банківської установи, проводиться повернення грошей по всім депозитам. Складання списку людей, які вклали гроші, робиться за 3 дні після закриття установи, також вказується сума, яку повинен повернути Фонд. Всі виплати здійснюються обраними комерційними банками. Зверніть увагу, що через ФГВФО можна повернути суму не більше 200 тис. грн. на одного вкладника за сукупністю його депозитів. Стягнути решту коштів можна тільки через суд.

Початок виплат здійснюється не пізніше ніж через тиждень, після закриття банку і триває 30 днів, без жодних заяв. У разі якщо ви не встигли в призначений термін, то для отримання грошей необхідно подати заяву на індивідуальну виплату вкладів з Фонду з деякими документами: потрібно написати заяву з відшкодування депозиту, для цього ще потрібно копії документів, що засвідчують особу, копія ІД. Також може знадобитися додаткова документація. Така заява підлягає розгляду Фондом не пізніше 3 місяців. Виплати припиняються після внесення до реєстру запису про закриття банку.

Допомогу в поверненні вкладів з банків, в яких йде або вже завершена процедура банкрутства нададуть наші юристи в Києві. Допоможемо з складанням та поданням документів на повернення депозиту, готові стягнути ваші кошти в судовому порядку.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок