Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Банк подав до суду по кредиту

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
12 Лютий 2016, в 10:06

Для банку неважливо, хто оформляв кредит і на яку суму, важливо тільки його своєчасне погашення. Якщо цього не відбулося, банкіри будуть намагатися повернути свої гроші через суд. У такому разі не варто панікувати, тому що за підтримки кваліфікованих юристів ви маєте всі шанси гідно відстояти свої інтереси, уникнувши конфіскації майна, зменшивши або взагалі скасувавши штрафні санкції.

Наші фахівці в сфері банківського права рекомендують:

  • Вивчити кредитну угоду і інші документи до неї. Це основний доказ для суду і на основі нього варто будувати свою лінію захисту.
  • Суди закінчуються позитивно для фінансових установ в тих випадках, коли боржник не вдається до кваліфікованої юридичної підтримки. В такому випадку у вас не буде шансів довести свою правоту, виступаючи самостійно проти професійних адвокатів які представляють інтереси банку.
  • Для поручителів - якщо банк вирішив стягнути заборгованість по кредиту, в якому ви поручитель, то вважати, що це питання лежить тільки на боржникові не варто. Кредитор не дивиться на те, хто з вас віддасть своє майно, головне завдання забрати борг. Поручитель може довести своє не причастя до зайнятих грошей і не виплачувати їх, якщо все зробити вчасно.
  • Не можна ховатися від банку. Досить частим явищем є: не відвідування суду, ухилення від повісток і т.д. Буває таке, що боржники виписуються думаючи, що це зможе допомогти. Але суд, швидше за все, вирішить заочно задовольнити вимогу кредитора, а банк в свою чергу перепродасть ваш борг колекторам. Важливо розуміти, що якщо вас немає в суді, то шанси на позитивний результат справи дорівнюють нулю.
  • Краще довіритися професіоналам. У банках працюють кваліфіковані співробітники, які досконало знають свою сферу діяльності. Тому при виборі юриста для представлення ваших інтересів потрібно бути уважним. Варто звертатися до адвокатів з позитивною репутацією і до тих, які працюють довгий час. Відмінна риса професіонала це правдива інформація по вашому конкретного випадку, а не порожні нічим не підкріплені обіцянки.

Наше адвокатське бюро має багаторічний досвід у розв'язанні фінансових суперечок між банками та боржниками в Києві. Наші юристи нададуть вам оперативну підтримку, на різних етапах судового процесу або до нього, завдяки пошуку компромісу з банком і відміною судового розгляду.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок