Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Супровід рішення суду

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
11 Березень 2016, в 17:28

Виграли суд, але ваші фінансові та майнові права так і не були відновлені? Такі ситуації в нашій практиці зустрічаються постійно, тому що згідно з процедурою суд тільки приймає рішення, а його виконання повинні здійснити співробітники відповідної державної служби.

Кількість людей у яких на руках є рішення суду, але вони так і не отримали назад документи на право власності, банк не зняв з них штрафні виплати, майно все ще знаходиться під арештом або взагалі було реалізовано з аукціону і т.д. збільшується щодня. І причина цього всього одна - бездіяльність або навпаки надмірне завзяття і недотримання процедур судовими виконавцями.

Припинити це беззаконня може своєчасна адвокатська допомога. Відразу після завершення судового розгляду слід направити відповідні повідомлення в виконавчу службу. Проконтролювати, щоб було призупинено виконання попередніх рішень по даній справі.

Після цього починається процес безпосереднього втілення в життя судового рішення. У банківському праві він найчастіше пов'язаний із зняттям арешту з майна, скасуванням штрафних санкцій по кредиту, перерахунком і закриттям боргу або проведенням аукціонів по реалізації заставного майна. Допомога професійного юриста особливо важлива при проведенні відкритих торгів, щоб ваше майно було правильно оцінено і чесно реалізовано. Без спеціалізованого нагляду за цією процедурою ваше майно можуть продати фактично за безцінь, а недолік тіла кредиту доведеться погашати іншими засобами, аж до оформлення іншого кредиту на закриття попереднього.

Наша юридична компанія надає послуги по сприянню у виконанні рішення суду незалежно від того на чию користь воно прийнято. Ми готові підключитися до цього процесу на будь-який його стадії, надаємо консультації по порядку і законності дій співробітників виконавчої служби в Києві та області.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок