Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Дострокове повернення вкладу

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
11 Лютий 2016, в 18:59

Існує два способи:

Перший - повернути кошти з банку під тимчасовою адміністрацією. За статтею про гарантування вкладів, заборонено видавати депозити достроково. Лише після закінчення адміністрації можуть повернути кошти до терміну зазначеного в договорі

Другий - розірвати банківський договір з не проблемним банком. За умовами Цивільного кодексу України, банк повинен повернути вкладені кошти в повному обсязі або частково за першим запитом, винятком вважаються ті договори, в яких прописані інші умови. Банк не може не повернути депозит, якщо того зажадає клієнт, посилаючись при цьому на термін договору - ці дії не мають правової підстави. При підписанні договору потрібно бути особливо уважним, тому що навіть якщо є пункт про дострокове розірвання, в документі також можуть бути інші пункти, які призведуть до втрати коштів. Тому в Україні проходить досить багато судових процесів з цього приводу. Такі випадки потребують детального вивчення документа і допомоги кваліфікованого фахівця. Якщо надумали просто піти і попросити повернути кошти, то вам можуть сказати, що готівки немає. Але щоб цього не сталося, запит потрібно робити в письмовій формі. Згідно зі статистичними даними такі спроби найбільш успішні. Для того щоб ваш захід пройшов успішно необхідно заручитися підтримкою професіоналів.

Повернення валютних депозитів

Повернення коштів можна здійснити в національній валюті за курсом Нац. Банку України в день призначення тимчасової адміністрації. Є деякі постанови, які обмежували повернення, наприклад: повернення коштів за курсом в еквіваленті до 15000 гривень в день. Подібні обмеження регулярно змінюються, тому рекомендуємо перевіряти поточні норми безпосередньо перед зверненням в банк. Також важливим моментом є той факт, що в конституції є деякі пункти про володіння та користування особистими коштами, які оскаржуються в суді.

Для того щоб зберегти свої нерви, час і гарантовано повернути свій депозит, можна проконсультуватися у юриста нашої компанії в Києві. Також кваліфікований фахівець підкаже, в якій формі і з якими претензіями краще йти в банк.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок