Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Види заставного майна

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
11 Лютий 2016, в 19:13

Кредитами користуються як фізичні, так і юридичні особи. Для тих і інших позика є виходом з непростої ситуації пов'язаної з фінансовою скрутою, відкриттям бізнесу або покупкою нерухомості. Але вирішуючи піти з кредитом людина повинна знати, що можна запропонувати банку в заставу, тому що різні установи беруть різне майно.

  1. Транспорт і спецтехніка. Банки беруть під заставу машину, залишаючи при цьому у себе в заставі всього лише оригінальний паспорт автомобіля (ПТЗ). А у випадку зі спеціальною технікою реєструється безпосередньо сама техніка.
  2. Нерухомість. Один з основних видів застави при зверненні в банк за кредитом - це нерухоме майно. Такими є будь-які типи будинків і земельні ділянки, що знаходяться у власності позичальника. Дозволяє отримати солідну суму на тривалий термін завдяки тому, що нерухомість практично не дешевшає, а навпаки може подорожчати. Недолік такої застави в складності підготовки документа, а також у разі непогашення кредиту можна залишитися без житла або офісу.
  3. Товар виробництва. У цього виду майнового гаранта є одна велика перевага - швидка видача кредиту. Але банківській установі з такими кредитами складно, тому що наявність товару змінюється і ціна теж. Заставою може виступати продукція вироблена позичальником, така як: будь-якого роду матеріали, напівфабрикати і багато інших найменувань.
  4. Обладнання. В якості такої застави беруть всілякі верстати, агрегати, конвеєри і цілі промислові лінії, які користуються попитом, щоб в разі несплати їх можна було перепродати. Для того щоб запропонувати банківській організації обладнання, необхідно мати всі документи і паспорти на технічне оснащення. В основному цей вид майна не реєструється, тому подвійну заставу майже не виходить виявити. А людина яка хоче взяти позику повинна довести кредитору вартість майна.
  5. Придбане майно. Є деякі кредити, які банки видають на певні цілі: обладнання, будинок і т. д. При таких обставинах в якості застави береться майно, придбане на ці кошти. Така застава кращий варіант для позичальника, тому що в разі недотримання договору з погашення кредиту, це майно простіше віддати, ніж придбане раніше за власні кошти. Правда цієї суми вистачить лише на погашення тіла кредиту, а несплачені відсотки доведеться компенсувати додатково.

Крім цього для банківських установ в якості застави можуть служити: активи, цінні папери, коштовності і багато іншого.

Під час проведення таких процедур з банками не кожен розбереться в договорах, а тим більше, якщо в них присутні приховані пункти. Тому наша компанія пропонує юридичні послуги з підготовки та оформлення кредитних договорів в місті Києві та області.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок