Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Як оскаржити кредитний договір?

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
11 Березень 2016, в 17:14

Підходити до оскарження кредитного договору слід з розумом, інакше навіть при наявності виграшної позиції ви маєте всі шанси зазнати додаткових фінансових втрат. Та й суди зовсім не поспішають ставати на сторону позичальника, якщо той не зможе довести свою правоту на всі 100%, а в ряді випадків і на всі 200%.

Щоб виграти справу потрібно діяти наступним чином. По-перше, визначитися з метою судового розгляду, це може бути визнання договору недійсним, зменшення нарахованих банком виплат або скасування штрафних санкцій. Щоб вибрати правильний варіант дій знадобитися консультація професійного юриста з банківського права. Буде потрібно експертиза договору і умов його підписання, перевірка дотримання банком умов угоди, а також перерахунок нарахованих виплат та штрафних санкцій. На підставі зібраних даних можна буде визначитися з метою позову, його економічною доцільністю і шансами на успішне завершення справи.

По-друге, логічно не доводити справу до суду і спробувати укласти мирову угоду. Далеко не всі банкіри є такими страшними і жадібними лиходіями, які мріють загнати клієнта в боргову яму і відібрати всі його майно. Банку вигідно щоб люди брали і гасили кредити вчасно, після чого брали їх знову. Тому при наявності у вас вагомих обставин просити про відстрочку або зменшення виплат, а також достатньої доказової бази для суду, банку буде швидше і вигідніше укласти з вами новий взаємовигідний договір.

По-третє, на час судового процесу ніхто не звільняє позичальника від його обов'язку гасити кредит. Якщо договір не був припинений, але ви все, ж перестали за ним сплачувати, то за час суду ви отримаєте нові штрафи, а банк звинуватить вас в несумлінності. Тому в обов'язковому порядку слід вимагати призупинення дії кредитного договору на час суду при подачі позову. Якщо банк подав на вас до суду, то необхідно направити зустрічний позов з даною вимогою.

На стороні фінансової установи обов'язково виступлять досвідчені юристи. Але наші адвокати не поступаються їм у кваліфікації і досвіді роботи, тому ви можете розраховувати на професійну допомогу з нашого боку при вирішенні кредитних суперечок в Києві.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок