Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Як відбувається реструктуризація кредиту?

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
11 Березень 2016, в 17:17

Будемо відверті - реструктуризація це можливість платити банку менше зараз, в обмін на обіцянку заплатити більше потім. Тобто фактично ви отримуєте більш лояльні умови погашення кредиту, натомість маєте збільшення загальної суми виплати. Чи варто йти на такий крок кожен клієнт повинен вирішувати сам, ми ж, як досвідчені юристи в банківській сфері можемо надати детальну консультацію по конкретному випадку.

На що можна розраховувати в результаті проведення процедури реструктуризації кредиту:

  1. Заміна валюти. Це реальний шанс переоформити доларовий (євро) кредит на гривневий, щоб більше не залежати від курсу іноземної валюти. Є і мінус, така процедура можлива тільки при перерахунку на діючий курс. Але де гарантії, що втрата грошей зараз не обернеться прибутком завтра, все, ж економіка України дуже велика загадка.
  2. Зменшення щомісячного платежу. Банк може піти на такі заходи, якщо ви доведете їх необхідність. Натомість термін позики буде продовжений і можливе збільшення відсоткової ставки, але постійне навантаження на сімейний бюджет буде знижено.
  3. Часткова або повна відміна нарахованих штрафів. Існують законні підстави вимагати цього ж через суд, тому банку немає сенсу наполягати на виплатах, якщо у вас є вагомі причини для зняття нарахованої пені.
  4. Отримання кредитних канікул. Виплати по кредиту можна заморозити на певний термін, якщо надати банку докази в необхідності цієї процедури.
  5. При реструктуризації кредитів із заставним майном можна розглянути варіант його добровільної реалізації позичальником з подальшим достроковим погашенням залишку заборгованості.

Наша юридична фірма готова допомогти визначитися з доцільністю реструктуризації кредиту. Відвідайте наш офіс в Києві або замовте зворотний дзвінок на сайті компанії. Якщо позитивне рішення буде прийнято, ми готові надати підтримку в підготовці документів та проведенні переговорів з банком.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок