Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Як виграти суд проти банку?

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
12 Лютий 2016, в 10:09

Надаючи кредити, банки зобов'язані виконувати ряд вимог, які пред'являє їм законодавство України, але частіше за все вони їх не дотримуються. Інакше кажучи, видачу кредиту при недотриманні вимог можна вважати незаконною, але довести це можливо тільки в судовому порядку.

Якщо договір визнають недійсним, то сторони повинні повернутися до вихідного стану на момент його підписання. Це означає, що банк повертає відсотки, а боржник саме тіло кредиту. Відсотки банк повертає відразу, а тіло кредиту вираховується з доходу боржника по 20%, якщо буде доведено, що той не має можливості повернути позичену суму одним платежем.

Коли кредитний договір може бути анульований через порушення процедури банком:

  1. На момент укладення угоди банк не надав всю необхідну інформацію. А саме, інформацію про те, скільки всього ви повинні заплатити з відсотками, страховкою і т. п. Також повинні надати на вибір різні види кредитів з невеликими описами відмінностей між ними і зобов'язаннями клієнта, умови за якими можна зробити дострокове погашення. Банк повинен надати інформацію про те, якими способами можна повертати борг, як часто і в якому обсязі.
  2. Видаючи кредит банки не повинні порушувати умови кредитування. Такою умовою є позитивне рішення про видачу кредиту, якщо кожен місяць потрібно платити більше половини зарплати. Також в договорі не можуть бути вказані поручителі, які не давали своєї згоди. А в якості застави неприпустимо використовувати власність, що знаходиться у володінні кількох осіб, якщо хоч один з власників не знає про кредит або проти його оформлення.
  3. Договір для підписання повинен бути оформлений відповідно до чинного законодавства і містити всі необхідні умови.
  4. Після того як ви підписали договір, банк не повинен наполягати на зміні процентної ставки. А також не має права змінювати умови договору в односторонньому порядку.
  5. Фінансова установа не має права видавати позики, якщо у неї відкликана ліцензія, і вона знаходиться під управлінням тимчасової адміністрації.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок