Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Як зменшити штрафи за кредитом?

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
12 Лютий 2016, в 10:04

У разі, коли позичальник порушує умови кредитної угоди і несвоєчасно погашає заборгованість, він потрапляє під дію штрафних санкцій. Вони можуть бути по-різному прописані в договорі, але по факту всі виливаються в додаткову оплату. Надалі, якщо боржник буде намагатися погасити борг частинами, то у нього вийде тільки оплачувати пеню. Тобто позичальник гасить штраф, але знову прострочує виплати по тілу кредиту, за що потрапляє під нові санкції. Це замкнуте коло, вирватися з якого практично неможливо без професійної допомоги.

Щоб повернути ситуацію на свою користь, слід почати з вивчення кредитної угоди і підключити до питання адвоката який спеціалізується на банківському праві. У договорі має бути зазначено, в якому порядку погашається штраф, можливо, ви зможете перемкнутися на виплати по тілу кредиту, а штраф залишити на потім. Тобто уникнете, нарахування нової пені, і закриєте її в останню чергу.

Хорошим варіантом буде спробувати укласти з банком мирову угоду. Досить часто кредитори виключають пеню, і дають боржникові можливість погасити тіло кредиту. Тому що банк знає, що в разі якщо пеня більше суми кредиту, її можуть зменшити або взагалі скасувати в судовому порядку.

Необхідно підготувати заяву до банківської установи, в якому потрібно прописати причини виникнення заборгованості. Запропонувати свої варіант погашення боргу, а також привести вагомі докази того, що у вас були поважні підстави для прострочення виплат. Також вкажіть той факт, що штраф набагато більше, ніж сам кредит і відсотки, і що ви не в змозі погасити всю заборгованість. Якщо в банку зрозуміють, що в разі судового розгляду борг можуть зменшити або списати, то погодяться на мирову угоду.

Правильно скласти заяву в банк, вивчити договір і захистити свої інтереси в суді в Києві, вам допоможуть наші юристи, які мають достатньо досвіду для того щоб вирішити ваші фінансові проблеми.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок