Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Банк позбавили ліцензії. Що це означає?

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
11 Лютий 2016, в 19:02

За нинішнього економічного становища країни, навіть найстабільніші банки можуть втратити ліцензію. Якщо вийшло так, що саме в цій банківській установі ви брали кредит, то повертати його все одно доведеться.

Де погашається борг?

Справи складаються таким чином, що якщо банк втрачає свою платоспроможність, це не є приводом для неповернення боргу, просто виникнуть деякі складності. Ви повинні продовжувати гасити кредит згідно з вашим договором, тим самим не зіпсуєте кредитну історію і не заробите штрафних санкцій.

Відібрати ліцензію банку можуть за допомогою НБУ і ФГВ. При цьому керуванням банком займається тимчасова адміністрація і його виводять з ринку. Всього 2 місяці дається банку для пошуку і злиття з фінансово стійким партнером. Але при цьому є деякі моменти:

  • У період 2-х місячної адміністрації банківські відділення працюють у звичному режимі. Отже погашати заборгованість можна, звичним способом. Погашення в інших банках також можливе, але при цьому вам доведеться зробити доплату у вигляді комісії. Навіть якщо банк лопнув - борг платити доведеться.
  • Куди проводиться оплата після ліквідації банку? - Після того як ви дізнаєтеся про банкрутство банку необхідно проконтролювати зміни рахунку на який здійснюється повернення коштів. Якщо в установлений термін банк знайде партнера, то його права відновлять, а реквізити поміняють.

При будь-якому результаті для банку, він вважається ліквідованим, і погашати кредит потрібно буде в іншому банку, про що вас повинні будуть повідомити.

Що потрібно для того щоб успішно погасити борг?

Успішному погашення сприяє правильність заповнення реквізитів. Для цього потрібно правильно вказати рахунок банківської установи і реквізити договору за кредитною угодою. Валютні кредити допускається гасити по курсу НБУ в гривні. Найчастіше реквізити збанкрутілого банку недійсні з того моменту, як починається ліквідація. Внаслідок цього сплата за старими реквізитами повернеться.

На випадок якщо закралася ідея не погашати борг - несплата за кредитною заборгованістю загрожує зіпсованої кредитної історією, тому що борг будуть змушувати заплатити за допомогою судового процесу та конфіскації заставного майна. Але навіть якщо борг переданий в інший банк, укладений кредитний договір залишається в силі і ніхто не має права вимагати від вас перегляду його умов, тільки з обопільної згоди сторін.

Погашати кредит потрібно правильно, допомогти в цьому можуть наші юристи, що спеціалізуються на банківському праві і практикують в Києві.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок