Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Захист прав позичальників

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
11 Березень 2016, в 17:11

Позичальник це не раб і не слуга банку, він має свої права і здатний їх відстояти за наявності грамотної юридичної підтримки. Довести свою правоту можна як в процесі переговорів з фінансовою установою, так і в судовому порядку. Все що для цього потрібно - знати свої права і не боятися відстоювати свої інтереси.

Згідно із законом позичальник має право розраховувати на реструктуризацію кредиту або скасування штрафних санкцій в тих випадках коли:

  • сума нарахованої пені перевищує 50% від тіла кредиту. Закон в такому випадку на стороні позичальника, додаткові платежі можуть бути істотно зменшені;
  • доведено що банк навмисно і несправедливо нараховував штрафи за позикою. Можна домогтися їх повного списання;
  • встановлено факт неправильного нарахування виплат по кредиту на користь банку. Скасування штрафів і повернення всіх переплачених коштів;
  • поява обставин, що не дозволяють позичальникові виконувати свої зобов'язання. Наприклад, складна хвороба близького родича, що вимагає дорогого лікування.

У ряді випадків можна вимагати визнання кредитного договору недійсним. Якщо суд прийме таке рішення, то потрібно буде повернути фінансовій організації тіло кредиту, а вона в свою чергу повинна відшкодувати позичальнику сплачені відсотки. Якщо договір був укладений кілька років тому, то цілком можливо, що банк ще й залишиться вам винен. Але для прийняття судом такого рішення потрібні вагомі підстави, такі як грубі порушення закону при укладенні договору, зміна умов кредиту банком в односторонньому порядку і т.п.

Пам'ятайте, що якщо банк не йде на мирову угоду і розгляд по кредиту ведеться в суді. Ви маєте право подати клопотання про тимчасове призупинення дії договору до завершення судового процесу.

Наше адвокатське бюро готове розглянути вашу кредитну ситуацію і допомогти в пошуку її вирішення. Ми надаємо консультації, виконуємо експертизу договорів, аналізуємо шанси на реструктуризацію боргу шляхом угоди з банком або подачі позову в суд. У разі необхідності гідно представимо ваші інтереси в судах різних інстанцій. Просто зв'яжіться з нами через контактні номери, сайт або відвідайте офіс в Києві.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок