Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Чи може банк продати кредит?

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
11 Березень 2016, в 17:00

Чи може банк продати ваш кредит? Так, така процедура передбачена законом, але для вас вона буде мати наслідки тільки в разі дотримання законності її проведення і ось тут виникають численні нюанси.

По-перше, кредитні зобов'язання можуть бути продані тільки іншому банку, а точніше фінансової організації з діючою банківською ліцензією. По суті, кредитна угода це договір, в якому кожна сторона бере на себе певні зобов'язання в залежності від своїх можливостей. Наведемо простий приклад, ви уклали договір на сервісне обслуговування свого авто з СТО, а вони перепродали його автомийці. Логічно, що друга організація не може виконувати зобов'язання зазначені в договорі, а це вагома підстава для визнання угоди недійсною. Ті ж правила діють і при продажу боргу, той, хто його купить, повинен мати право нараховувати і приймати платежі згідно з кредитною угодою.

По-друге, про подібні угоди позичальник повинен бути повідомлений в обов'язковому порядку. До тих пір поки ви не отримали офіційного повідомлення і доказів передачі права вимоги боргу іншій компанії, ви не зобов'язані виконувати чиїсь вимоги крім банку, з яким укладено первинний договір.

По-третє, при продажу боргу не можуть бути змінені умови виконання договору позичальником. Ніхто не має права ввести нові штрафи, змінити процентну ставку, скоротити або збільшити термін погашення боргу і т.д. У такій ситуації відразу готуйте позов до суду.

По-четверте, так звані колектори нерідко діють на межі фолу, чинячи тиск на позичальника. Не бійтеся захищати себе, в разі порушення закону відразу повідомляйте в правоохоронні органи і спробуйте привернути увагу ЗМІ. Зверніться за консультацією до професійного юриста. У більшості випадків дії колекторів є незаконними і довести це можна на підставі одного з перших трьох пунктів. Вони просто користуються невмінням, і як наслідок, небажанням відстоювати свої права нашого населення.

Наше адвокатське бюро готове стати на захист ваших інтересів і допомогти вирішити складності пов'язані з продажем банком вашого боргу. Ми працюємо в Києві і області, попередню консультацію можна безкоштовно отримати в телефонному режимі.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок