Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Переведення нежитлового фонду в житловий

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
05 Лютий 2016, в 13:51

Чи можна переоформити нежитлове приміщення? Якщо провести аналіз нинішнього законодавства, то висновок буде один цей переклад здійснити не можна, на сьогоднішній день немає норм, для заповнення цієї прогалини.

Але на практиці така процедура потрібна, тому що в нежитлове переоформити можна, а якщо ви захочете повернути назад це приміщення з нежитлового в житлове, то з'являться труднощі. На даний момент це питання є актуальним для багатьох власників такого роду приміщень: ще вчора у них було житлове приміщення, потім була необхідність відкрити офіс, але щось не вийшло і треба перевести його назад в житлове. Також питання актуальне для забудовників, які в процесі зведення будівлі вирішили змінити проект і збільшити кількість житлових приміщень для подальшого перепродажу шляхом переобладнання нежитлових площ.

Зробимо висновок, якщо потрібно здійснити переклад в житлову площу. Спочатку потрібно звернутися в місцеві органи управління, на балансі якого об'єкт переведення. Необхідно з'ясувати чи проводили органи управління потрібний для цього порядок. Слід прийняти рішення, а саме з приводу регуляторного акта. Щоб прийняти цей документ потрібно виконати деякі вимоги, затверджені Законом України.

Регуляторним актом є документ, прийнятий відповідним органом, пункти ц8ого документа направляються на управління відносинами в господарській сфері. Також його дію регулює дії адміністративного рівня між управлінськими органами і представниками господарської сфери.

Інший нормативно-правовий акт прийнятий регулюючим органом, може встановити або скасувати права та нормативи, до деяким особам, і його пункти направляються на процес врегулювання відносин в господарській сфері. Також його дію регулює дії адміністративного рівня між регулюючої стороною і представниками господарювання, навіть якщо він не відповідає закону, який регламентує всі дії в певній сфері.

Якщо ж приміщення спочатку було зареєстровано як нежитлове, в такому випадку можна провести його переклад в житловий фонд на підставі процедури розробленої конкретним органом місцевого самоврядування. Доведеться самостійно підготувати відповідний нормативно-правої акт і домогтися його затвердження.

Досвідчені адвокати з будівництва нашої юридичної фірми допоможуть в врегулювання питань переведення об'єктів з одного фонду в інший. Первинна консультація надається безкоштовно.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 3.3 (3 голоси)
Заказать звонок