Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Складання акту прийому робіт

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
04 Лютий 2016, в 11:49

Акт приймання робіт це основний документ, що регулює відносини між забудовником і безпосереднім підрядником на кожному етапі зведення об'єкта. У ньому прописані в точності всі виконані роботи, розрахунки вартості і терміни їх проведення.

Для чого складати акт результатів роботи? Це потрібно на випадок, якщо потрібне підтвердження зробленої роботи. Також він використовується в якості звіту виконуючої сторони перед замовником. Бланк акту виконаної роботи можна безкоштовно завантажити з мережі. Фактично це основоположний документ, який надалі є аргументом для фінансового розрахунку між сторонами.

Даний акт також називають документом приймання-передачі. Для його складання можна використовувати типовий бланк або той, який склали в організації, враховуючи вимоги бухобліку. Складання цього документа має особливу важливість для підприємств, тому що бухоблік і податкова, також його перевіряють. Якщо відсутній акт виконаної роботи, то організація може бути оштрафована або донарахують податок. Існує ще акт прийому прихованих робіт. Його відмінність в тому, що здачі підлягають операції, які були приховуванні в результаті подальших дій.

Підписання акту повинно проходити в присутність представників обох сторін. Не рідко бувають випадки, коли замовник відмовляється від зустрічі і складання акта, тим самим затягуючи процес оплати виконаної роботи. На цей випадок законом передбачена процедура оформлення акту тільки виконавцем, який надалі використовується як доказ у суді при стягненні оплати за виконану роботу.

Наші юристи, що спеціалізуються на практиці в сфері будівництва, допоможуть проконтролювати складання актів прийому робіт, а також вирішать фінансові спори, пов'язані з ними.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок