Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Як узаконити самовільне будову?

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
05 Лютий 2016, в 14:01

Самовільно будовою називається будь-яка споруда, яка не має дозволу на дану роботу. У Києві та передмісті такий вид будівництва вельми поширений.

Яким чином з'являється самобуд? Будівлі без документації можуть з'явитися, через незнання законодавства чи люди навмисно роблять самовільну забудову, тому що отримання погоджувальних документів дає правову можливість на будівельні роботи, ось тільки процес отримання цих документів досить тривалий. Є тільки один важливий нюанс, людина, яка зробила самобуд, не має прав володіння даним об'єктом. Тому побудувати будинок і отримати на нього права власності - це різні речі. Але практика показує, що на сьогоднішній день в Україні виробляють безліч будівельних робіт без дозволу. Ці люди думають, що будівництво можна буде згодом узаконити. Але справа в тому, що такі дії незаконні, передбачена відповідальність у вигляді штрафу, який потрібно буде обов'язково оплатити.

Провести реєстрацію - значить узаконити в офіційному порядку нерухомість. Після узаконення, власник отримує свідоцтво про права на власність будівлі. Усі будівлі житлові і господарські можна буде узаконити, за певною схемою:

  1. Оформлення дозволу на будівельні роботи.
  2. Виготовлення технічного паспорта.
  3. Подача декларації на реєстрацію по готовності об'єкта до експлуатації в інспекції архітектурних робіт.
  4. Підготовка всіх потрібних документів, для того щоб отримати свідоцтво в службі реєстрації.

Наше адвокатське бюро надає послуги узаконення самосторя в Києві і його передмісті. Ми готові взяти на себе роботи з підготовки й оформлення дозвільної документації, узгодження її в органах місцевої влади з подальшим отриманням рішення про узаконення об'єкта.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок