Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Правова допомога у цивільних справах

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
23 Лютий 2016, в 18:58

Існує великий список правових відносин у цивільних справах, які вважаються майновими або немайновими в юридичному плані. Велика кількість українців кожен день вступає в правові спори, через будь-які розбіжності. Всі вони пов'язані з порушенням або невизнанням прав людей, і щоб вирішити такого роду проблему вдаються до допомоги цивільного адвоката.

Спори з приводу житла - це питання, що відносяться до розділу житлового майна, вселення та виселення людей на дану житлоплощу, відчуження частки майна, встановлення правил розпорядження житловою площею декількома особами і т.д.

Розбіжності в договірних відносинах - ми допомагаємо скласти договір, змінити його або розірвати, також допоможемо повернути борг по розписці. До послуг нашої компанії входить оскарження різних форм договорів, або будь-яких окремо взятих його пунктів.

Також ми допоможемо нашим клієнтам в сімейних спорах - шлюбні договори, умови роздільного проживання, розрив шлюбних договорів, повернення аліментів, позбавлення батьківських прав, допомога в оформленні дозвільних документів для виїзду дітей за кордон.

Спірні питання щодо спадщини - допомога при створенні та оскарження договору успадкування, аналогічні дії з заповітами, умови вступу в права спадкоємця і їх розгляд, черговість спадкування і права спадкоємців, захист ваших інтересів.

Захист споживчих прав – представлення інтересів споживача там, де це буде потрібно, боротьба за права, відшкодування збитків. Також ми допоможемо з компенсацією завданої шкоди, прямої або моральної, ми готові представити ваші інтереси в справах пов'язаних з ДТП.

Спори з трудових відносин - ми допомагаємо з відновленням на робочому місці, виплати заборгованості із зарплати, при оскарженні дисциплінарної відповідальності, також ми допоможемо в суперечках щодо порушення трудового законодавства.

Наші фахівці готові захистити авторські права і скласти ліцензійну угоду.
Наше адвокатське бюро в Києві допомагає своїм клієнтам відстояти свої права, точку зору, і майнові претензії, з приводу яких виник спір. Головним достоїнством нашої юридичної компанії ми вважаємо багатий досвід співробітників в будь-якому запропонованому напрямку цивільного спору.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок