Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Житлові питання

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
23 Лютий 2016, в 11:21

Житлове питання для багатьох людей є актуальним або навіть наболілим. Ситуацій пов'язаних з житлом, які потребують юридичної допомоги більш ніж достатньо.

Допомога юриста

Роз'яснення професійного юриста можуть, знадобиться в таких випадках:

  • Процес продажу або купівлі житла.
  • При переході житла в оренду або спадок.
  • Процес розподілу житлової площі або інші питання, пов'язані з нерухомістю.

Допомога кваліфікованого юриста може також знадобитися в питаннях з нерухомістю для комерційних цілей, при взаємодії двох або більше сторін. Спірні ситуації з нерухомістю можуть довести до судового розгляду, на якому без кваліфікованого адвоката виграти процес буде неможливо.

Дії юридичної компанії

Як відомо останнім часом з'являється велика кількість спірних ситуацій при розлученнях, якраз в цих ситуаціях без допомоги кваліфікованого юриста з питань нерухомістю не обійтися.

  • В таких випадках адвокат нашої компанії фахівець в області поділу майна, зможе швидко розібратися у всіх нюансах і роз'яснити правомірність претензій сторін, а також підкаже, чи є сенс в подальшій боротьбі.
  • Допомога адвоката також може знадобитися, якщо вашу квартиру затопили або завдали шкоди, будь-яким іншим способом, а винуватці не хочуть відповідати за свої дії. Крім цього наш адвокат зможе надати допомогу в приборканні сусідів, які надмірно шумлять вночі.
  • Також хороший юрист житлового права зможе допомогти в питаннях з тими, хто порушує режим у вихідні дні або вночі через будівельні робіти по сусідству.
  • Адвокат допоможе вирішити спірні ситуації з комунальними службами, які не визнають аварійність будинку, при наявності дефектів і пошкоджень або у питанні щодо отримання кімнати в комунальній квартирі.

Наша юридична контора в Києві в першу чергу консультує своїх клієнтів і представляє їх інтереси в різних органах влади. Якщо ви отримаєте грамотну консультацію в житловому питанні, то зможете в усьому розібратися і знайти з нашою допомогою найкраще рішення вашої проблеми.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок