Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Незалежна експертна оцінка нерухомості (майна)

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
23 Лютий 2016, в 18:53

Не так давно змінили правила оцінки вартості квартир. Нова процедура поширюється на всі види оціночних робіт, крім підготовки до договору дарування. Її особливість полягає в мінімізації людського фактора. Приємним є і той факт, що істотно знижена вартість послуг оцінювачів.

Оцінку виробляють, якщо хочуть: оформити купівлю-продаж, провести приватизацію, здати приміщення в оренду, зробити внесок у долю створюваного підприємства. Також оцінка потрібна для отримання кредиту під заставу, щоб виділити частку інших власників, застрахувати нерухомість, в разі банкрутства або ліквідації бізнесу, для оформлення нерухомості в спадок.

Проведення незалежної експертизи дозволяє істотно збільшити обсяг кредитування або страхових виплат, розрахуватися з інвесторами в разі банкрутства або ліквідації підприємства, призначити об'єктивну ціну для покупки або оренди об'єкта нерухомості. Оцінка нерухомості є найпопулярнішим видом оціночних робіт, і входять до неї: оцінка прав власності та інших прав (оренда, користування і т.д.) Наші юристи надають консультації по оцінці нерухомості та іншого майна в Києві і передмісті. Фахівці в цій сфері з задоволенням дадуть відповідь на всі питання клієнта і допоможуть розібратися з документацією. Надаємо послугу оціночних робіт під ключ, для чого від вас буде потрібно: довіреність, що засвідчує повноваження нашого фахівця в рішенні ваших питань, наявність всіх необхідних документів.

Для того щоб всі процеси перебували під контролем професіоналів вам необхідно звернутися до нас за юридичною підтримкою в Києві. Наші висококваліфіковані фахівці оформлять всі необхідні документи і проведуть професійну оцінку нерухомості та іншого майна.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок