Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Оформлення права власності на квартиру в новобудові

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
23 Лютий 2016, в 18:50

Поки особа, яка претендує на квартиру, не виконає її реєстрацію, вона не буде володіти цим майном в повній мірі. Тому проведення даної процедури не терпить зволікань.

Чим є права володіння майном - це деякий звід прав претендуючої на майно особи, які необхідно виконати без порушення закону. Правоустановчі документи мають на увазі: право користування, дозвіл на розпорядження і володіння. Згідно з основним законом України ніхто не може проти закону позбутися прав на власність або не можуть бути встановлені обмеження на них. Для того щоб зробити відмову від майна, власник повинен чітко пояснити своє бажання і оповістити інших про своє рішення.

Для того щоб зробити оформлення нерухомості потрібно подати заяву та всі необхідні документи в реєстраційний центр. На розгляді документація буде перебувати від 5 до 14 днів, потім ви зможете отримати підтверджуючі документи на те, що ви є власником майна. Головний підступ у тому, що для збору повного пакету документації потрібно обійти не одну службу, причому деякі в певній послідовності.

Якщо врахувати той факт, що в законодавстві часто відбуваються зміни, то в процесі проведення реєстрації може виникнути безліч проблем. Тому для отримання позитивного результату, потрібно з великою уважністю спостерігати за всіма змінами законодавчих актів. На шляху оформлення прав власності є ще один суттєвий бар'єр - це величезна кількість бажаючих, внаслідок чого виникають черги.

Для того щоб не втрачати час у великих чергах і збирати потрібні й непотрібні документи, рекомендуємо навіть не починати цей процес самостійно і звернутися в нашу юридичну компанію в Києві. У нас працюють кваліфіковані юристи, які нададуть як консультативну допомогу, так і можуть взяти на себе весь реєстраційний процес.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок