Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Реєстрація в БТІ

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
23 Лютий 2016, в 18:57

Напевно кожна людина хоча б один раз проводила багато часу в чергах різних інстанцій, для того щоб оформити документи, які підтверджують ваші права на нерухомість. Саме безпосереднє відношення до нерухомості має БТІ - воно якраз веде облік будь-якого роду нерухомого майна.

Відповідно до закону нерухомість повинна бути зареєстрована в держреєстрі, в іншому випадку ви не будете вважатися правовласником будинку або квартири. Для того щоб вважатися повноцінним володарем власності необхідно подати до держреєстру один з наступних документів: договір купівлі-продажу, документ про приватизацію, дарча, договір спадкування і так далі. Якщо папери на нерухомість раніше не проходили оформлення в держслужбі або до червня 2010 реєструвалися в БТІ, але при цьому немає запису в реєстрі, потрібно провести реєстрацію. В іншому випадку можуть з'явитися труднощі з розпорядженням нерухомістю. У разі відсутності вас в реєстрі, ви не зможете подарувати, закласти, заповідати або продати свою квартиру.

БТІ створювали для того щоб вести облік нерухомості, саме тут знаходиться вся інформація про квартирах і будинках: ціна об'єктів, будівництво, ремонт, перепланування і т. д. Для проведення будь-яких угод, потрібні всі документи, що стосуються нерухомого майна.

Наша компанія допомагає своїм клієнтам з наступними питаннями: оформлення прав володіння нерухомим майном, виписка з держреєстру, оцінка експерта і оформлення технічного паспорта на об'єкт.

Фахівці нашої компанії в Києві допоможуть клієнтам оформити будь-якого роду документи які стосуються нерухомості, нададуть консультативну допомогу з ваших запитань у держслужби, а також візьмуть на себе всі роботи з оформлення документів.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок