Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Спеціаліст у справах пов'язаних зі спадщиною

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
23 Лютий 2016, в 19:06

Процес отримання спадщини проводиться в декількох порядках: це може статися на законній підставі або за заповітом, і кожен з цих видів має свої тонкощі. Головна різниця між цими процесами в тому, що відповідно до закону, спадкоємцями стають тільки родичі покійного, а за заповітом права на майно може отримати практично будь-яка вказана в документі людина.

У разі звернення до фахівців нашого адвокатського бюро, вам нададуть юридичну допомогу в питанні отримання успадкованого майна. Отже, ви можете отримати консультацію наших фахівців в таких питаннях:

  • процес оформлення спадщини;
  • створення позовної заяви на обґрунтування прав отримання спадщини;
  • оскарження розподілу спадщини в судовому порядку;
  • опис майна покійного;
  • розподіл матеріальних цінностей не зазначених в заповіті;
  • позов про визнання заповіту незаконним;
  • і по іншим супутнім питань.

Ми готові професійно представляти, ваші права на отримання майна в суді. Основна частина суперечок з приводу залишеного майже завжди вирішується за допомогою судового процесу. Найчастіші суперечки такого роду: незгода спадкоємців з тим, як розподіляється спадок, процеси - пов'язані зі спорами на права тієї чи іншої частини майна, або всього спадку. Також розглядаються спірні питання обов'язкової частки успадкованого, розбіжності з приводу усунення деяких спадкоємців, визнання заповітів незаконними.

Частими є суперечки осіб претендуючи на заповідане майно, які з'являються під час розподілу нерухомості. Спірні питання з'являються внаслідок, коли покійний, залишив майно якимось організаціям, третім особам, далеким родичам, а не близьким родичам або особам, не зареєстрованим на цій житлоплощі. Не рідкісні майнові суперечки і між близькими родичами, на жаль далеко не всі діти здатні самостійно розділити добро нажите їхніми батьками.

Наша юридична компанія готова надати всіляку допомогу у вирішення майнових суперечок в рамках спадкування. Зверніться в наш офіс в Києві або зателефонуйте за номерами вказаними на сайті в розділі контакти.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок