Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Вирішення житлових суперечок

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
23 Лютий 2016, в 11:26

За конституцією нашої країни кожен має право на житлоплощу. Але також відповідно до законодавства є багато норм, які передбачають випадки відповідно, з якими виселення вважається в рамках закону.

Для того щоб уникнути такого роду проблем, вам слід звернутися, до кваліфікованих юристів нашої компанії в Києві. Своєчасне отримання потрібної інформації з питань житлової сфери, допоможе вам уникнути втрати житла.

Всі спірні питання з приводу житлової площі можна розділити на кілька типів: спірні питання за будівельним договором між забудовником і громадянами, розбіжності з приводу виселення із службових або житлових квартир, спірне питання щодо переведення житлового приміщення в нежитлове.

Також можуть виникнути спірні ситуації з приводу визнання прав на житлову площу, прикладом може послужити суперечка колишнього подружжя. Якщо після розлучення одному з колишнього подружжя жити ніде, то в цьому випадку за допомогою адвоката з питань житла можна отримати дозвіл на проживання в даній квартирі, будинку.

Часто потрапляють до суду спірні справи, пов'язані з відмовою в переплануванні квартири. Досить часто бувають справи з приводу неприйняття громадян на облік, для яких необхідне поліпшення умов проживання або навпаки не хочуть зняти з обліку.

Юрист нашої компанії в Києві з житлових питань буде захищати ваші інтереси в процесі суперечки з комунальними службами, якщо вони не виконують свої зобов'язання. Консультацію з цих питань можна отримати в усному і письмовому вигляді, хороший адвокат детально вивчить вашу проблему, розгляне всі плюси і мінуси, складе дорожню карту.

Адвокати нашої компанії також можуть допомогти у виселенні мешканців з займаної площі якщо на те достатньо правових підстав, а вони не звільняють площу добровільно. Також юристи нашої компанії проведуть збір необхідних доказів вашої правоти, і допоможуть з вирішенням даної проблеми.

Юристи нашої фірми в Києві з житлових питань готові завжди допомогти з питаннями в житловій сфері, проведуть всю документацію в органах влади і представлять ваші інтереси в суді.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок