Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Трудові суперечка працівника з роботодавцем

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
23 Лютий 2016, в 11:18

Якщо вчасно звернутися за юридичною допомогою до фахівців з трудових спорів, то можна буде уникнути дій які не відповідають закону. За допомогою юриста нашої фірми ви зможете за короткий термін вирішити питання з трудовим спором і захистити свої права.

Яка може знадобитися допомога?

Часте явище в судових органах - трудові спори начальства з співробітниками. Бувають випадки, коли до юридичної допомоги вдається адміністративне управління підприємств. Є співробітники, які прикриваються нормами трудового права, при цьому навмисно шкодять підприємству. Спеціаліст по трудових спорах обов'язково розбереться, хто, де і коли хоче схитрувати.

За допомогою нашого юриста роботодавець отримує всі необхідні знання та аргументи для законного звільнення співробітника, накладення штрафу, розірвання контракту, скорочення і так далі. Якщо під час цих процедур не буде дотриманий трудовий кодекс, то це може привести до матеріальних і репутаційних втрат.

Наш співробітник по трудовому законодавству допоможе з підготовкою документів, проведе аналіз ситуації і знайде вразливі місця, створить чіткий і законний алгоритм подальших дій. Наша юридична компанія в Києві надасть кваліфіковану допомогу роботодавцю в таких питаннях як:

1. Допомога в розробці посадових інструкцій для співробітників підприємства.

2. Адвокат представляє роботодавця в суді.

3. Пропонується надання допомоги в якості консультування по створенню профільної документації, яка підтверджує прийом на роботу або звільнення, інших документів пов'язаних з кадрами, договорів матеріальної відповідальності і решті роботі з кадрової організації.

Наша юридична компанія в Києві пропонує послугу попередньої консультації по трудовому праву. Кваліфікований фахівець за короткі терміни надасть допомогу з документами і відповість на всі запитання. Ми допоможемо врегулювати трудові суперечки з судом або без нього.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок