Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Досудове слідство

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
24 Лютий 2016, в 19:24

Чи не кожен громадянин України рано чи пізно стикається зі слідчими органами: хтось в якості підозрюваного, а хтось в якості свідка. Однак перш ніж ви приїдете в кабінет слідчого в призначений вам час, заручитесь захистом досвідченого адвоката, адже саме він здійснить контроль над законністю процедури вашого допиту, дотриманням ваших процесуальних прав. Для підозрюваних осіб кваліфікований адвокат вибудує грамотну лінію захисту. Тим більше, що з кінця 2012-го року виключно адвокати можуть виконувати функції захисника в кримінальному процесі.

Кримінальний адвокат на слідстві

Сьогодні повноваження адвоката в ролі захисника особи, підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення вельми широкі. Зокрема, адвокат може знайомитися з усіма необхідними процесуальними документами, оскаржити їх у вищестоящих органах, визначати законність процедури затримання підозрюваної особи, зустрічатися зі своїм клієнтом до першого допиту, бути присутнім під час проведення різних слідчих дій (в тому числі, і допиту). Також захисник уповноважений заявляти клопотання, оскаржувати дії чи бездіяльність сторони обвинувачення. Адвокатом можуть бути залучені до участі в процесі незалежні фахівці і експерти.

Саме присутність адвоката - це ваш надійний захист від незаконного тиску органів досудового розслідування. Захисник неодмінно проконтролює, щоб ваш процесуальний статус не змінювався в гіршу сторону. Саме тому обов'язково найміть хорошого адвоката для участі в вашому кримінальному процесі. Рекомендуємо вам звернутися за допомогою в наше адвокатське бюро, ми працюємо в Києві і передмісті. Ми неодмінно допоможемо вам виграти процес!

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок

Детальніше про процедуру розгляду кримінальної справи

Беручи за основу положення чинного законодавства можна сказати, що основна діяльність адвоката, зайнятого в роботі над кримінальними справами, полягає у відстоюванні прав та інтересів своїх підзахисних. Природно, що досвідчені адвокати використовують широкий набір інструментів і методик, покликаних допомогти у вирішенні проблем клієнта.

Кримінальне провадження будується на певній послідовності етапів, яка була вироблена дуже і дуже давно. В літературі і побуті етапи розслідуванні ще називають стадіями, іноді це потрібно мати на увазі. У всякому разі, розслідування являє собою набір послідовних процесів. Всього виділяють сім стадій.

Перша. Безпосереднє початок або порушення кримінальної справи. Цим займається уповноважена особа, яка безпосередньо приймає рішення щодо доцільності початку розслідування і може, як відхилити, у випадку відсутності переконливих підстав, так і схвалити початок кримінальної справи. Крім того, воно може бути передано по ланцюжку вищим представникам правоохоронних органів. Все це буде напряму залежати від обставин окремо взятої справи.

Друга. На стадії попереднього розслідування проводиться комплекс дій, цілком спрямований на збір, уточнення і систематизацію доступних слідству доказів. Після оцінки зібраних доказів можна зробити висновок про наявність події, яке можна класифікувати як злочин. Також встановлюється коло підозрюваних і можливих свідків. Обов'язково дається оцінка мотивів, що послужили приводом для вчинення злочинних дій, і нанесеному збитку.

Третя. Суддя особисто знайомиться з усіма зібраними матеріалами. Його завдання полягає в ухваленні рішення про законну доцільності початку судового розгляду. Якщо потрібні підстави виявляються, то призначається попереднє слухання.

Четверта. Відбувається фактичний розгляд справи по суті. Воно проводиться в форматі максимальної гласності та відкритості. Суд зобов'язаний завершитися прийняттям рішення, яке або засудить, або виправдає підсудного злочинця.

П'ята. У деяких випадках розгляд справи відбувається ще й у судах другої інстанції. Зазвичай це відбувається через поданої апеляції чи скарги на оскарження прийнятого раніше рішення, ще не вступив в своє законне дію. В ході судового процесу можуть розглядатися вже винесений вирок або будь-які інші нюанси прийнятого судом першої інстанції рішення.

Шоста. Приходить час втілити винесений вирок у життя. Винесена ухвала вступає в свою законну силу і вимагає негайного виконання. Цим займаються спеціально створені для цих цілей органи виконавчої влади.

Сьома. Чинним законодавством передбачається можливість перегляду винесеного рішення. Варто відзначити існуючий ряд нюансів. Наприклад, можливість оскарження дається один раз в певний часовий відрізок, що залежить від ступеня тяжкості вчиненого злочину.

В даному випадки послуги адвоката можуть знадобитися в цілому ряді ситуацій. Наприклад, можна точно сказати, що без послуг кваліфікованого адвоката не обійтися при оскарженні ухваленні рішення про початок кримінальної справи. Також допомогу адвоката може знадобитися для захисту підозрюваного на всій дистанції судового розгляду, включаючи період досудового розслідування. За великим рахунком, бажано кожен свій крок узгоджувати з адвокатом. Це вбереже від допущення фатальних помилок.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок