Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Адвокат в апеляційному суді

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
24 Лютий 2016, в 19:27

Апеляційний розгляд матеріалів кримінального провадження - це третя стадія кримінального процесу. Вона є факультативним етапом, однак, як правило, сторони не втрачають шансу заявити про перегляд вироку або ухвали суду першої інстанції.

Обов'язкова присутність адвоката засудженої особи в апеляційному розгляді вкрай важлива, особливо, якщо ця особа продовжує перебувати в установі пенітенціарної системи. Кримінальний процесуальний кодекс України встановив певний термін для ініціювання перегляду рішення і вичерпний перелік осіб, які можуть внести апеляційну скаргу.

Подача апеляції у кримінальній справі в Києві

Складання грамотної скарги цілком і повністю покладається на адвоката, що здійснює функції захисника в конкретному процесі. Саме кваліфікований юрист зможе правильно описати всі необхідні спірні моменти, на які суд зобов'язаний звернути увагу, підкріпивши свою правову позицію відповідними посиланнями на матеріальне і процесуальне законодавство.

Саме від того, як адвокат складе заяву про перегляд рішення в апеляційному порядку, залежить, чи скасує суд вирок. Також досвідчений захисник зможе професійно вибудувати лінію захисту в суді для того, щоб домогтися для свого клієнта максимальної поблажливості. Брати участь в апеляційному суді повинен тільки захисник, який має досвід подібної роботи, для того, щоб забезпечити своєму клієнтові максимально успішний результат справи.

Якщо вам необхідний грамотний захисник для складання апеляційної скарги та участі в суді другої інстанції, неодмінно звертайтеся в наше адвокатське бюро в Києві! Наші висококваліфіковані фахівці із задоволенням візьмуться за вашу справу і нададуть всі необхідні вам консультації, складуть документи, забезпечать особисту участь в розгляді.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок

Детальніше про подачу апеляції

Норми чинного законодавства свідчать, що подавати заяву на оскарження рішень суду в апеляційних інстанціях має право особа, яка брала участь в розгляді справи. Їм може бути позивач або відповідач, а також їх представник або третя особа. Існує виняток з цього правила, при якому апеляцію може подати людина, якого торкнулося прийняте судове рішення і тим самим ущемило його права і свободи. Потрібно відзначити, що за дану процедуру необхідно сплатити певну суму грошових коштів, яка називається судовим збором.

Що і як можна оскаржити?

Всього розділяють два варіанти прийнятих судових актів, а саме рішення і визначення. В рамках поданої апеляції можна оскаржити абсолютно будь-яке рішення, яке ще не встигло набути чинності. І не важливо, полягає воно в задоволенні позову, або ж у відмові. Під оскарження підпадає будь-яке судове рішення, прийняте в письмовому або усному форматі, яке пов'язане з вирішенням різних процесуальних питань.

Потрібно окремо уточнити, що далеко не всі прийняті компетентними судовими інстанціями рішення можуть бути оскаржені після подачі апеляційної заяви. Це пов'язано з тим, що можливе зловживання правом на оскарження могло б значно розтягнути процес розгляду справи. Природно такий стан справ негативно б позначалося на права та інтереси законослухняних і сумлінних учасників даної справи.

У разі, якщо особа не висловлює згоду з прийнятим судовими органами рішенням, воно може подати апеляційну скаргу. Подається вона виключно в письмовому вигляді через місцевий суд першої інстанції, який і прийняв викликало суперечку рішення, але адресатом необхідно буде вказати саме апеляційний суд. В рамках даної скарги необхідно детально зазначити і описати саму суть необґрунтованого або неправомірного рішення, а також викласти чіткі вимоги, що висуваються по відношенню до оскарження їх органам. Важливо підійти до написання скарги дуже відповідально, адже на її основі і буде відбуватися фактичний перегляд справи. Можна виділити наступні причини, за якими прийняте рішення може бути визнано незаконним або ж необгрунтованим. Наприклад, суддя може не взяти до уваги важливі аргументи, докази і не дати пояснень своєму вчинку. Також бувають випадки, коли суддя враховує тільки аргументи і доказову базу одного боку і повністю ігнорує другу. Ще суддя може бути викритий в зневажливому ставленні до дотримання необхідного набору законодавчих норм. Список досить великий і потрібно індивідуально розглядати кожен окремо взятий випадок.

Ключовий момент, скарга подається в десятиденний термін після оголошення вердикту, або ж з моменту отримання його копії. Якщо ж оскарженню підлягає судове визначення (будь-яке усне або письмове рішення), тоді цей термін становить п'ять діб.

У тому випадку, якщо судове засідання було пропущено з поважної причини, то поряд з апеляцій необхідно подати спеціальне клопотання, з проханням про відновлення терміну, виділеного на оскарження. Прикріпивши до нього обгрунтування пропуску призначеного засідання. Доказом може служити документальне підтвердження, таке як довідка з медичної установи про проходження стаціонарного або амбулаторного курсу лікування. Також може підійти виданий за місцем роботи відрядний лист, з зазначеними датами, співпадаючими з часом проведення судового засідання. Головне пам'ятати, що незнання закону не звільняє від його виконання.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок