Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Нанесення тілесних ушкоджень: види, відповідальність

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
24 Лютий 2016, в 19:14

Згідно з Кримінальним кодексом в Україні передбачено кримінальне покарання за нанесення тілесних ушкоджень різного ступеня. Однак досить часто компетентні органи застосовують неправильне тлумачення, через що особа може бути піддана незаслуженій кримінальній відповідальності. Для того щоб максимально уникнути подібних ситуацій, рекомендуємо звернутися до грамотного адвоката.

Кримінальний адвокат в Києві у справах з тілесними ушкодженнями

Найбільш тяжкий злочин даної категорії - це умисне заподіяння особі тяжкого тілесного ушкодження, воно, відповідно, має найбільшу санкцію. Крім того, що підозрювана особа несе кримінальну відповідальність, переважно, у вигляді відбування покарання в установах пенітенціарної системи, її також можуть зобов'язати провести повну компенсацію потерпілому витрат на лікування або відновлення зовнішності. Однак компенсація матеріальної шкоди може бути встановлена ​​лише в тому випадку, якщо потерпілий надасть суду повну інформацію про матеріальні витрати. Для того щоб визначити розмір моральної шкоди провадиться судово-психологічна експертиза.

Саме тому, незважаючи на те, з якого боку «барикад» будете виступати ви, вам не обійтися без підказки висококваліфікованого юриста. Співробітники нашого адвокатського бюро нададуть підозрюваному найбільш якісний захист, зможуть самостійно оцінити на підставі наявних фактів, який ступінь провини підозрюваного особи у вчиненні злочину, чи мала місце провокація з боку потерпілого.

Потерпілому наші юристи обов'язково допоможуть правильно розрахувати суму компенсації і пред'явити цивільний позов в кримінальному судочинстві. Якщо ви все ще шукаєте кваліфікованих адвокатів і юристів в Києві для отримання правової допомоги в виробництвах по тілесних ушкодженнях, неодмінно звертайтеся в наше адвокатське бюро!

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок

Класифікація тілесних ушкоджень

Завдані тілесні ушкодження класифікуються чинним законодавством на кілька категорій, кожна з яких вимагає окремого розгляду. До першої групи ставитися легкі ушкодження. Розрізняються просто легкі тілесні і легку втрату здоров'я, що призвели до короткочасного погіршення стану здоров'я або недовгу втрату повноцінної працездатності. Природно другий підвид завдає більшої шкоди потерпілому, а значить і покарання за нього передбачається більш суворе. Під нього підпадають пошкодження, після отримання яких людина втрачає стовідсоткову працездатність або вона знижується на 10 відсотків, на період від шести до двадцяти одного дня, тобто три повні тижні. Після простих же ушкоджень все наслідки проходять протягом повних шести діб. Це можуть бути синці, садна і так далі.

Ушкодження середнього ступеня тяжкості

Розглядаючи тілесні ушкодження середньої тяжкості можна відзначити дві існуючі групи наслідків, а саме тривале розлади стан здоров'я потерпілого і значну втрату повноцінних показників працездатності. Перша група має на увазі досить серйозні наслідки, такі як порушення функціонування внутрішніх органів, кінцівок, збої в мовному апараті, слуху, зір і так далі. Також можна зустріти випадки повної відмови внутрішніх органів на якийсь час. Очевидно, що такі обставини обов'язково приведуть до значного зниження працездатності. Варто відзначити і тимчасові рамки отриманих проблем зі здоров'ям. Зазвичай термін повного відновлення займає куди як більше двадцяти одного дня. Причому уповноважений судом орган зобов'язаний винести свій висновок про поточний стан здоров'я потерпілого беручи за основу не тільки документальні свідчення з лікарняного закладу, а й особисті спостереження. Природно поставлений діагноз обов'язково повинен повністю збігатися з реальним станом справ. Це, з одного боку, захищає обвинуваченого від різного роду маніпуляцій, а з іншого дотримується права потерпілого на отримання повноцінного медичного обслуговування на кожному з етапів лікування і реабілітації.

Тяжкі тілесні

Найсерйозніша категорія пов'язана з нанесенням тяжких тілесних ушкоджень, маючи при цьому злий умисел. Тобто сама можливість випадковості події відкидається автоматично. Отримані ушкодження можуть бути кваліфіковані як тяжкі, якщо підпадають під опис одного з пунктів, описаних в 121 статтею ККУ. У викладений в цій статті список входить заподіяння ушкоджень, небезпечних для життя потерпілого в безпосередній момент нанесення. Другою можливою причиною є повна втрата працездатності одним з органів потерпілого. Третя причина полягає в отриманні постраждалим будь-яких психологічних розладів і хронічних хвороб. Крім того, важкими ушкодженнями називається насильницьке переривання вагітності і пошкодження, що спотворюють обличчя потерпілого. За великим рахунком під цю класифікацію підпадає будь нанесення ушкоджень, що спричинило за собою втрату працездатності потерпілим більш ніж на одну третину. Тобто понад 33 відсотків. Потрібно окремо відзначити, що оглянути стан здоров'я потерпілого повинні спеціально уповноважені медики, а також представники суду.

Детальніше про класифікацію тілесних ушкоджень і злочинах пов'язаних з ними ви завжди можете дізнатися, записавшись на консультацію в юридичну фірму "Курчин і Партнери". Подібні кримінальні справи вимагають особливої уваги і якнайшвидшого підключення до справи професійного адвоката.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок