Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Захист у кримінальних справах у сфері обігу наркотиків

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
24 Лютий 2016, в 19:13

Сьогодні злочини у сфері обігу наркотичних і психотропних речовин займають місце в п'ятірці найбільш часто здійснюються кримінальних правопорушень в Україні. Проте, пересічні громадяни не мають ні найменшого уявлення про те, що законодавець вкладає в поняття незаконного обігу і чому це кримінально каране діяння.

Юридична допомога в справах з наркотиками

Згідно з Кримінальним кодексом до категорії «незаконний оборот наркотиків» можуть бути віднесені різноманітні дії, прямо спрямовані на створення, реалізацію, зберігання подібних засобів. Також кримінальна відповідальність настає за ті ж дії, але з прекурсорами і аналогами таких речовин.

Якщо вам загрожує кримінальна відповідальність за подібні діяння, вам не обійтися без допомоги кваліфікованого адвоката для побудови грамотної професійної лінії захисту. В першу чергу, на захисника покладається обов'язок з'ясувати з яких джерел, органи досудового розслідування отримали докази провини підозрюваної особи в скоєнні даного кримінального правопорушення.

Грамотні юристи знають, як правильно можна вийти з ситуації, що склалася. Цілком ймовірно, що в ваших діях немає складу кримінального правопорушення і максимальне покарання, яке ви можете отримати - це адміністративне стягнення. Крім того, не виключені випадки, коли співробітники компетентних органів і підрозділів навмисне провокують громадян на скоєння злочину у сфері незаконного наркообігу.

Якщо проти вас або ваших родичів відкрито кримінальне провадження за підозрою в скоєнні наркотичного злочину, обов'язково зверніться в наше адвокатське бюро. Ми гарантуємо вам надійний професійний захист, яка допоможе вам уникнути важкого покарання!

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок

Детальніше про кримінальні справи пов'язаних з обігом наркотиків

На території України практично всі судові провадження, пов'язані з різними видами обороту і реалізації наркотичних засобів, проходять згідно 307 статті чинного УКУ. Під неї підходять випадки зберігання, поширення, а також виготовлення всіх відомих науці психотропних і наркотичних засобів. Мірою запобіжного заходу зазвичай виступає позбавлення волі. Термін ув'язнення може варіюватися в залежності від інших обставин, на рівні від чотирьох до восьми років. Досить поширеною практикою є арешт осіб, викритих в різному використанні наркотичних засобів без розгляду і фактичної вказівки провини.

Насамперед по відношенню до підозрюваного застосовується комплекс оперативно-розшукових заходів, спрямованих на пошук можливих схованок з наркотичними речовинами, вихід на подільників, клієнтів і передбачуваних постачальників незаконних речовин. Від грунтовного і грамотного підходу до цих операцій залежить успішність проведеної роботи. Найчастіше вона приносить свої плоди. Найчастіше затримання підозрюваних готується і відбувається в самому несподіваному місці. Це робиться для того, щоб провести арешт в максимально стислі терміни, використовуючи ефект несподіванки, і не дати підозрюваному позбутися можливих доказів.

Очевидно, що при затриманні оперативники НЕ будуть церемонитися і розраховувати прикладену силу. Розбиратися будуть, швидше за все, потім. Саме з цієї причини потрібно уважно слухати і дивитися по сторонах, намагаючись детально запам'ятати візуальний вигляд представників правопорядку, їх голос або імена. Все це в подальшому може стати в нагоді при побудові лінії захисту і розгляді про застосування надмірної сили. Загалом, випадки бувають різні, а додаткова інформація ніколи не завадить.

Як поводитися під час затримання

У випадки висунення підозри в зберіганні або збуті наркотиків громадянину присвоюється спеціальний статус. Грунтуючись на досить великій юридичній практиці можна сказати, що судові інстанції найчастіше призначають максимальну міру покарання. В даному випадку вона становить вісім років позбавлення волі. А це не мало. Тому потрібно чітко вивчити свої права. Хоча, кажучи відверто, людина далеко не завжди може ними скористатися. В першу чергу це пов'язано з можливими психологічними чи фізичними наслідками жорстокого і несподіваного затримання. Зазвичай це відбувається просто на вулиці, в пробці і так далі.

В першу чергу після затримання необхідно відразу ж заявити про свої права на адвоката і намагатися без нього нічого не говорити. Крім того, потрібно пам'ятати про конституційне право будь-якого громадянина не давати ніяких свідчень проти себе. Це дуже важливо і в наслідок може дуже допомогти при подальшому розгляді справи. Точно також потрібно надходити при підозрі в зберіганні та збуті будь-яких психотропних і наркотичних речовин. І обов'язково потрібно практично кожну сказану фразу детально обговорювати зі своїм юридичним захисником. В іншому випадку необдумана фраза може зіграти злий жарт і вилитися в досить пристойний тюремний термін. І це чиста правда, подібних випадків дуже і дуже багато.

Слідчі в нашій країні дуже люблять проводити весь комплекс слідчих дій в один день, при цьому, не даючи підозрюваному можливості повноцінно зв'язатися зі своїм адвокатом. Навпаки, пропонуються послуги підставної особи, яке пропонує зізнатися навіть в недосконалих злочинні діяння. Від такого розвитку подій найкраще відмовитися і не робити будь-яких дій без свого власного захисника.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок