Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Захист за злочинами проти життя і здоров'я

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
24 Лютий 2016, в 19:16

Кримінальний кодекс України визначає злочини проти здоров'я людини як одні з найбільш тяжких з двадцяти категорій, що існують у вітчизняному законодавстві. До них відносяться вбивства (в тому числі, і кваліфіковані склади, а також склади зі спеціальними суб'єктами), нанесення тілесних ушкоджень різного ступеня (навмисне і ненавмисне), тортури, незаконні досліди і т.д.

Юридична допомога в разі злочину проти життя і здоров'я

Сьогодні їх розслідування належить до компетенції слідчих підрозділів Національної поліції. На жаль, але ніхто не може гарантувати ні підозрюваному, ні потерпілому, що було зроблено повне і достатнє вивчення всіх обставин кримінального провадження. Саме тому кожній підозрюваній особі рекомендується скористатися її правом на захист і запросити висококваліфікованого адвоката.

Грамотний юрист неодмінно встановить ступінь вини свого клієнта, його мотиви, кваліфікуючі обставини і факти, що пом'якшують провину і покарання. Особливу увагу адвокатів завжди приваблює можливість дослідження травм, отриманих потерпілою особою до моменту вчинення відносно неї кримінальної злочину, можливість впливу цих пошкоджень на дану особу в момент скоєння злочину і т.д.

Тільки професійний адвокат знає, як правильними законними способами, не затягуючи попереднє розслідування і судовий розгляд, пом'якшити вирок свого клієнта або домогтися повного звільнення від кримінальної відповідальності. І, звичайно ж, виключно за допомогою кваліфікованого захисника ви зможете довести власну невинність.

Якщо вам необхідний хороший адвокат, обов'язково зверніться в наше адвокатське бюро. Ми працюємо по всій території Києва та області. Із задоволенням допоможемо вам у вирішенні ваших проблем!

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок

Детальніше про злочини проти життя

У чинному законодавстві існує цілий ряд статей, спрямованих на різне покарання злочинів, спрямованих на підрив здоров'я або позбавлення життя жертви. Якщо грунтуватися на кримінальному праві, то можна сказати, що вбивством можна вважати вчинення протиправних дій, що призвели до раптову смерть жертви. А це є прямим порушенням прописаного в конституції права кожної людини і громадянина на життя. 27 стаття говорить, що одне із завдань держави, як законодавчого органу, полягає в захисті не тільки інтересів своїх громадян, а й їх життя. Саме з цієї причини будь-умисне вбивство класифікується як саме тяжко злочин, адже потерпілий позбавляється найдорожчого. Крім того, це завдає шкоди не тільки жертви, а й його родичам, адже усталені життєві підвалини в один момент перевертаються.

Але є винятки. Якщо життя була забрана внаслідок випадкового казусу або ж в рамках самооборони, це вже не буде вважатися вбивством в звичайному розумінні.

В інтерпретації кримінального кодексу, вбивством вважається фактичне заподіяння смерті. Тобто самогубство або його спроба не підпадає під убивчі статті. Але ситуація приймає зовсім інший оборот, якщо буде доведено, що підозрюваний чинив будь-яке сприяння самогубцю або всіляко підштовхував жертву до скоєння такого вчинку. Існують навіть спеціальні статті, 26 і 115, в яких чітко описуються подібні випадки, а також передбачаються міри покарання.

Незважаючи на поширену оману, об'єктом вбивства не є сама людина, а його життя. Абсолютно неважливо, якого віку, росту, національності, переконань або кольору шкіри був убитий. По суті, злочин відбувається по відношенню до людського праву на життя, а не щодо самої жертви. І Кримінальний кодекс ревно оберігає усталені біологічні правила і закони. А це значить, що захищається сукупність найрізноманітніших нюансів і якостей, які і утворюють людське життя. Існують статті, які спеціально створені для певних видів вбивства. Це пов'язано з тим, що позбавити життя людини можна найрізноманітнішими способами. А статті допомагають зрозуміти, умисне чи був злочин, може воно відбувалося суто заради задоволення. Варто зазначити, що для закону немає ніякої різниці, яким життям жила жертва, адже право на життя мають абсолютно всі люди.

Правове життя людини бере свій початок з фізіологічного початку пологів. Щоб мати право на життя, досить просто народитися на світ. Якщо цей факт був задокументований, значить людина вступила до чинних правове поле, покликане охороняти його життєдіяльність, і не розлучиться з ним до самої своєї смерті.

Можна окремо розглянути таке сучасне явище як аборт. Не дарма така процедура проводиться виключно до певного терміну. Це пов'язано з тим, що якщо плід досягне життєздатного віку, то з точки зору закону це вже буде справжнісіньким вбивством.

Щоб повністю оформити таке поняття як вбивство, потрібно точно визначити момент настання фізіологічної смерті. Це пов'язано з тим, що закони класифікують спробу вбивства вже помер людини як замах. До певного моменту час смерті в медичних установах констатувалося за фактом зупинки серця. Але потім, у міру розвитку лікарської думки, було прийнято рішення від цього відмовитися, прийнявши за основу припинення функціонування клітин головного мозку.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок