Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Правові нюанси розміщення інформаційних покажчиків

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
19 Лютий 2016, в 12:07

Вітчизняний законодавець не всі інформаційні вивіски відносить до зовнішньої реклами. Зокрема, покажчики з назвами вулиць чи номерами будинків, а також дорожні покажчики не є засобами здійснення зовнішньої реклами. Однак на сьогоднішній день досить часто можна зустріти, що навіть на таких табличках є покажчики маршруту до найближчого магазину або салону. Чи підпадають такі маркетингові ходи під дію Закону України «Про рекламу»?

У п. 7 ст. 8 вищевказаного нормативного акту регламентовано, що розміщення відповідної інформації в тому місці, де певний товар виробляється або реалізується, не може вважатися способом поширення реклами. Однак в даному випадку спливає законодавча прогалина, адже категорії «місце, де товар виробляється або реалізовується» не містить жоден закон або підзаконний нормативно-правовий акт. Саме тому охопити якийсь діапазон, де може бути розміщена така табличка, вкрай складно.

Судова практика, яка в нашій державі не є нормотворчої, вкрай рідко виправдовує позицію підприємця, дозволяючи йому залишити розміщену табличку на колишньому місці. Саме тому в юридичних колах слід вважати, що місцем, де товар виробляється або реалізується, є приміщення, розташоване за адресою пункту торгівлі. Всі інші місця, розташовані навіть у безпосередній близькості до такого приміщення, де розміщена реклама, вважаються незаконними. Для того щоб процедура розміщення відповідала нормативним приписам, необхідно отримати відповідний дозвіл.

Якщо ви бажаєте отримати більш повну юридичну консультацію стосовно розміщення інформаційних покажчиків на території міста Києва або Київської області, обов'язково зверніться до юристів нашої компанії!

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок