Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Юридичні питання розміщення інформаційних табличок

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
19 Лютий 2016, в 12:06

Мало хто знає, що при дотриманні умов, закріплених в Законі України «Про рекламу», інформаційний покажчик про суб'єкта підприємницької діяльності не оцінюється, як спосіб поширення реклами. Саме тому не тільки початківцям, але й досвідченим підприємцям необхідно чітко розмежовувати, які конкретно дані можуть бути вказані.

До вищеназваних умов варто віднести її розміщення всередині власного приміщення або на зовнішній стороні будь-якої іншого будівлі, але не вище першого поверху. Також допускається розміщення таблички на будь-якому поверсі, але виключно поруч з входом до приміщення, де знаходиться офіс. На вивісці можуть бути вказані найменування юридичної особи або ім'я фізичної особи, вид здійснюваної діяльності, час роботи. Також допускається розміщення фірмового знака для послуг або товарів. Інша інформація, зазначена на табличці, вважається рекламою.

У той же час законодавець не конкретизує в нормах Закону України «Про рекламу», якого розміру повинна бути така табличка, яку форму вона повинна мати. Також немає подібних даних і в підзаконних нормативно-правових актах. Крім того, слід пам'ятати, що місцеві органи влади не мають права будь-яким чином обмежити підприємця в розмірі вивіски або місці її розміщення. Також не можуть бути висунуті додаткові вимоги до розміру шрифту, його формі, кольоровій гамі інформаційної вивіски.

Слід враховувати, що, якщо вивіска розташована досить близько до проїжджої частини, вона не повинна обмежувати видимість дорожньої обстановки з водійського місця. У такому випадку компетентні органи можуть вплинути на власника таблички і примусово перемістити її.

Вам необхідна більш повна юридична консультація? Чи плануєте розмістити інформаційну вивіску в Києві? Неодмінно зверніться до провідних юристів нашої фірми!

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок