Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Законність реклами на транспорті

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
19 Лютий 2016, в 12:03

Як оформити і розмістити рекламу на особистому або службовому транспорті

Як часто на вулицях вашого міста можна зустріти легкові автомобілі, позначені назвою будь-якої компанії або гаслом щось придбати або замовити. Витончені фахівці в галузі рекламного справи пішли далі - зараз рекламу розміщують на маршрутних автобусах, тролейбусах, трамваях, вагонах метро та іншому транспорті. Однак чи законно це?

Проблеми розміщення рекламних повідомлень на окремих видах транспорту покликана врегулювати ст. 18 Закону України «Про рекламу». Законодавець вказує, що розміщення реклами на транспортному засобі можливе лише в тому випадку, якщо ця процедура узгоджена з власником автомобіля або компетентними органами (якщо це комунальний транспорт). Однак, при цьому, власник автомобіля не може втручатися в форму або зміст рекламного повідомлення.

Також необхідно дотримання вимог, встановлених Правилами дорожнього руху, а тому така реклама не повинна впливати на видимість і оглядовість з місця водія. У разі, якщо цього досягти неможливо, рекламодавцю забороняється вимагати додаткових дозвільних документів від власника транспорту або компетентних органів.

Крім іншого, встановлено перелік реклами, яка заборонена до розміщення на транспортних засобах:

  • імітує колірну гамму або колірну схему транспортних засобів спеціальних служб;
  • має світловідбивну поверхню;
  • супроводжується світловими або звуковими сигналами.

Крім того, заборонено наносити рекламу на склі. Виняток становлять лише ті випадки, якщо для рекламної вивіски застосовувалася спеціальна плівка. У пасажирському транспорті загального користування поширення реклами через гучномовці заборонено.

Для того щоб з вашою рекламою не виникло ніяких проблем, обов'язково зверніться до наших юристів! Чекаємо вас в офісі в Києві!

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок