Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Розміщення зовнішньої реклами: чи потрібнен дозвіл?

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
19 Лютий 2016, в 12:05

Кожен грамотний підприємець впевнений, помітна реклама - це запорука успішного розвитку компанії. Саме тому бізнесмени поспішають розмістити якомога більше реклами на вулиці, в транспорті, в торгових центрах і т.д. При цьому мало хто знає, що процедура розміщення зовнішньої реклами врегульована окремими законодавчими актами і має свої особливості.

Чинним законодавством встановлено, що зовнішня реклама може бути розміщена виключно на підставі дозволів, виданих виконавчими органами влади. Нормативний алгоритм отримання складається з наступних етапів:

  • звернення до компетентних органів, формуванні відповідного пакета необхідних документів;
  • подача документів безпосередньо, а також його розгляд на сесії виконавчого органу;
  • оформлення дозволу на розміщення зовнішньої реклами на певному об'єкті.

Перед формуванням пакета необхідних для отримання дозволу документів слід узгодити можливість розміщення зовнішньої реклами на тому чи іншому об'єкті з компетентними органами. У разі якщо ви плануєте розмістити свою рекламу на житловому будинку, іншому спорудженні або будівлі, компетентними органами вважаються Управління з питань охорони культурної спадщини при відповідній адміністрації та архітектурне управління. Також враховується думка мешканців будинку, постачальника електричної енергії і т.д. Для розміщення реклами уздовж автомобільної дороги потрібен дозвіл від власника певної ділянки дороги, Управління з безпеки дорожнього руху Національної поліції України, Бюро естетики міського середовища та інших управлінь.

На отримання відповідних погоджень відводиться термін в три місяці, в іншому випадку - процедура проводиться заново. Після розгляду звернення на сесії держадміністрації може бути видано дозвіл на розміщення реклами на строк, зазначений заявником. У разі якщо термін не зазначений, дозвіл дійсний протягом п'яти років.

Якщо вам необхідна допомога кваліфікованого юриста для отримання дозволу на розміщення реклами в Києві або Київській області, зверніться до фахівців нашої компанії!

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок