Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Як отримати дозвіл на зовнішню рекламу

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
19 Лютий 2016, в 12:08

Безумовно, кожен підприємець бажає, щоб саме його рекламна вивіска була найяскравішою серед потоку різноманітних люмінесцентних табличок. Для того щоб виділитися маркетологи вдаються до найрізноманітніших хитрощів, зокрема, до оформлення зовнішньої реклами англійською або латинською мовою, з використанням незвичайних шрифтів.

Наївно вважати, що ця сфера ніяк не врегульована чинним законодавством, не варто. Зокрема, в ст. 28 Закону України «Про засади державної мовної політики» регламентовано, що рекламні інформаційні оголошення і інші форми здійснення рекламної діяльності здійснюються українською мовою або на будь-якою іншою мовою на вибір рекламодавця. Дані про юридичну особу або фізичну особу-підприємця, а також знаки для послуг і товарів розміщуються в такому вигляді, в якому вони зареєстровані в порядку, встановленому вітчизняними законодавчими актами.

Досвідчені юристи рекомендують, щоб уникнути будь-яких проблем з органами державної влади, виробити близько назви фірми (якщо воно виконано на іноземній мові) транслітерацію на державну мову. Також можна здійснити переклад іншого тексту, оформленого в якості реклами.

Законом України «Про рекламу» обмежень не встановлено, а значить, що в здійсненні маркетингової політики підприємець може приймати рішення, виходячи зі своїх власних уподобань та вимог до реклами власної компанії. Для того щоб отримати більш повну консультацію кваліфікованого юриста про можливості і проблеми розміщення зовнішньої реклами в місті Києві або Київській області, рекомендуємо вам звернутися до наших фахівців!

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок