Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Як правильно переоформити дозвіл на рекламну вивіску?

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
19 Лютий 2016, в 12:12

Вітчизняний законодавець, встановив обов'язкову вимогу до отримання дозволу на розміщення рекламних вивісок, також вказав, що вона підлягає обов'язковій перереєстрації після закінчення певного часу. Однак, перш ніж приступити до цієї процедури, необхідно врахувати навіть найдрібніші нюанси, які теоретично можуть перешкодити вам оформити дозвіл на перереєстрацію.

Перш ніж ви подасте документи до відповідних органів для отримання дозволу на продовження терміну дії зовнішньої реклами, необхідно провести аудиторську перевірку. Компетентні аудитори встановлюють законність розміщення такої таблички, її дійсність і т.д. На наступному етапі для отримання позитивного результату доцільно залучити досвідчених юристів. Саме вони і візьмуть на себе вирішення різноманітних питань, пов'язаних з продовженням дозвільних документів, а також усунення проблем, виявлених на етапі комплексного аудиту.

Як правило, досвідчені в сфері рекламної діяльності, юристи також беруть на себе обов'язок здійснювати фоновий моніторинг вже після затвердження дозвільної документації. Така процедура є вкрай важливою, особливо, якщо ваша компанія має кілька десятків рекламних вивісок в різних частинах міста. Крім того, бажано, щоб подібними питаннями займався один і той самий юрист. Це забезпечить оперативність вирішення різноманітних проблем, так як завдяки тривалій співпраці з вашою організацією фахівець зможе вирішити практично будь-яке питання.

Для того щоб назавжди забути про складнощі оформлення пакету дозвільних документів на розміщення зовнішньої реклами, обов'язково зверніться до юристів нашої компанії! Ми працюємо в Києві і передмісті. З нами ваш бізнес буде в надійних руках!

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок