Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Юридичні відмінності між рекламою та вивіскою

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
19 Лютий 2016, в 12:09

Впевнені, чи не кожен другий підприємець стикався з подібною проблемою. На жаль, зважаючи на величезну кількість законодавчих прогалин громадяни не здатні самостійно відшукати відповідь на це питання. В такому випадку вам необхідно звернутися до грамотного юриста, який допоможе правильно визначити, до якої категорії відноситься ваша табличка.

Нагадаємо, Закон України «Про рекламу» встановлює, що будь-яка вивіска, яка розташовується за місцем розташування юридичної особи, відноситься до категорії зовнішньої реклами. Однак також слід враховувати положення ст. 7 вищевказаного Закону, згідно з якою рекламою не є розміщення інформації про виробника або реалізатора товару в місцях здійснення торгівлі, а також на інформаційних покажчиках або на самому товарі.

Також необхідно звернутися до норм Закону України «Про захист прав споживачів», в якому йдеться про те, що компетентний суб'єкт зобов'язаний проінформувати споживача, надати найбільш достовірну інформацію про підприємство. Державна служба з питань регуляторної політики в своїх роз'ясненнях також торкнулася цього питання і ухвалила, що, якщо на будівлі за місцем розташування господарюючого суб'єкта розміщена вивіска, яка містить тільки назву підприємства, які не розцінюється як реклама. Інша справа, якщо вона містить якісь гасла чи заклики.

Якщо ви не хочете платити зайвих грошей за рекламу, уважно проаналізуйте, що саме ви хочете отримати на майбутній вивісці своєї організації. Пам'ятайте, що за несанкціоновану рекламу передбачений штраф в розмірі ста НМДГ (1700 гривень). У разі якщо встановити вартість виготовлення реклами не вдалося, сума штрафу збільшується до трьохсот НМДГ (5100 гривень).

Для того щоб уникнути проблем з розміщенням реклами в Києві обов'язково зверніться до наших юристів!

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок