Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Адвокат - представник свідка

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
07 Жовтень 2019, в 12:46

Послуги такого фахівця, як адвокат досить важливі для кожного учасника розслідування. Навіть свідок потребує допомоги адвоката, так як той тиск, який можуть надати правоохоронні органи, іноді призводить до зовсім іншого повороту подій. Така людина допоможе свідку відчувати себе більш впевненим, даючи виключно правильні відомості.

Наша країна, на жаль, не є тією країною, де ми точно знаємо, що «зло» буде покарано справедливо. Самі правоохоронні органи не вселяють довіри громадян України. Тому адвокат навіть для свідка просто необхідний для того, щоб він не став підозрюваним. Тим більше, що не кожен свідок знає свої права. А це як мінімум, прийти на призначений час вчасно. Ваші свідчення повинні бути правдивими, але так само Ви маєте право відмовитися від того, щоб свідчити, якщо в справі замішані родичі.

Адвокат – представитель свидетеля

Адвокат повністю проконсультує Вас як правильно давати показання, і які права Ви маєте. Він запобіжить то, щоб Ви раптом не стали підозрюваним. Часто можна побачити той факт, що після того як свідок виходить з правоохоронних органів, йому висувають звинувачення в тому, що він стає підозрюваним. Присутність адвоката в даному випадку не дасть можливості правоохоронним органам надавати тисняву на свідка.

Допомога висококваліфікованого фахівця неоціненна навіть для свідка в будь-якому досудовому розслідуванні. Бути озброєним перед тим як йти свідчити завжди краще, ніж прийти і взагалі не мати жодного уявлення про майбутній процес. Так само це допоможе Вам підготуватися до всяких провокаційним питань, а саме присутність адвоката з боку свідка допоможе самому свідкові відчувати себе впевнено і спокійно.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Голоси відсутні
Заказать звонок