Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Оскаржити протокол ДТП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
31 Січень 2016, в 16:10

Будь-які документи, підготовлені під час розслідування ДТП, можуть бути оскаржені в ході судового розгляду. Протокол ДТП, складений співробітниками поліції на місці аварії не виняток, особливо якщо врахувати, що в багатьох випадках даний документ є основоположним.

У прокол аварії заносять пояснення її учасників, а співробітники поліції викладають версію події із зазначенням можливого винного. Важливо розуміти, що співробітники правоохоронних органів не є фінальної інстанцією, і рішення про ступінь винності учасників виносить суд. Тому якщо поліцейські вважають вас винним, ви не зобов'язані погоджуватися з їхньою точкою зору і брати провину на себе. Будь який учасник пригоди має право висловити власну думку про ситуацію і зажадати, щоб вони були занесені до протоколу.

Якщо ви не згодні з висновками поліцейських зазначеними в протоколі, слід звернутися за допомогою до юристів. Вони оцінять ситуацію, зберуть докази, проведуть необхідні експертизи та підготують документи для оскарження протоколу.

ДТП це стрес, тому водії можуть несвідомо обмовити себе і визнати провину. Навіть у такому випадку протокол події можливо оскаржити, хоча ситуація і буде ускладнена попереднім зізнанням. Можуть знадобитися додаткові експертизи, які підтвердять вашу неспроможність давати пояснення на момент оформлення протоколу.

Ми рекомендуємо викликати адвоката по ДТП одразу на місце події. У такому разі не доведеться піклуватися про самостійний контроль над складанням протоколу, а також вам на місці роз'яснять як поводитися зі співробітниками поліції. Також ми готові допомогти з оскарженням протоколу складеного поліцейськими, якщо виникла така необхідність.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок