Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Документи для страховки при ДТП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
30 Січень 2016, в 19:55

Усі власники автомобілів повинні мати страховий поліс. Вартість буде залежати від його виду. У нашій країні розповсюджені три транспортні документа, які захищають ваше майно. ОСЦПВ - обов'язковий вид страхування. Цей документ захищає інтереси тільки постраждалих осіб. КАСКО - захист інтересів власника автомобіля від угону, при ДТП, стихійних лихах. ДСЦПВ - додаткові опції обов'язкового страхування.

При дорожньо-транспортній пригоді, учасник або учасники, зобов'язані подати документи в страхову для компенсації збитку. Слід почати з заяви, в якій ви інформуєте про настання страхового випадку і вказуєте на необхідність виплати компенсації. Подати заяву рекомендується протягом 2-5 днів після аварії, решту документів можна буде донести потім. Головне запустити процес, щоб страхова не заблокувала виплати через несвоєчасне звернення.

Для відшкодування матеріальної або фізичної шкоди потрібно буде надати:

  • Договір страхування в оригіналі.
  • Водійські права в оригіналі.
  • Документи, які підтверджують право власності, або право використання авто. Наприклад, довіреність або договір про купівлю-продаж та інші.
  • Паспорт водія, учасника події.
  • Довідка про реєстрацію ДТП співробітниками поліції. Слід зазначити, що на сьогоднішній день її надання не є обов'язковим згідно із законодавством.
  • Документи, що підтверджують розмір збитку.

Страхові компанії не рідко занижують суму компенсації, тому ми рекомендуємо нашим клієнтам провести незалежну експертизу транспортного засобу. Наші адвокати знайдуть потрібних фахівців і простежать за правильністю проведення даної процедури. Правильно складений акт експертизи дозволить отримати компенсацію в 100% розмірі.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок