Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

ДТП зі смертельними наслідками

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
28 Січень 2016, в 15:21

Це страшний сон будь-якого водія, тому що за законом у такому випадку винуватець аварії може бути позбавлений волі на строк від 3 до 10 років. Але уникнути настільки трагічних наслідків можна, якщо почати правильно діяти з самого першого моменту. Якщо ви не постраждали під час ДТП, то першим ділом викличте швидку потерпілому і постарайтеся надати йому першу медичну допомогу. Потім негайно зв'яжіться з адвокатом, щоб він прибув на місце події і приступив до роботи.

Звернутися за допомогою до адвоката по ДТП можна буде і пізніше, але для успішного вирішення справи йому доведеться провести власне розслідування. Ефективність такого розслідування багато в чому залежить від показань свідків, і записів з камер спостереження та відеореєстраторів. Почати збір цих даних слід якомога раніше.

У коло обов'язків юриста по ДТП в такій ситуації входить:

  • Проведення незалежного розслідування. У нього входить: опитування свідків, витребування відеозаписів, перевірка матеріалів по справі, ініціювання незалежних медичних та технічних експертиз.
  • Захист клієнта в процесі досудового слідства. Тобто, формування лінії захисту, присутність на всіх слідчих заходах, оскарження матеріалів слідства.
  • Представлення інтересів клієнта в суді. Участь у засіданнях, подача скарг і клопотань. У разі необхідності звернення до судів вищої інстанції.

Важливо розуміти, що суд не може визнати винною людину, яка не здійснювала правопорушення. Якщо в результаті ДТП постраждали або загинули люди, то розслідування проводиться в обов'язковому порядку. Але якщо буде доведено, що водій не порушив правил дорожнього руху, то засудити його буде неможливо. Якщо ж суд прийме рішення, що смерть людини була викликана неуважністю водія, то в такому випадку досвідчений юрист зможе добитися покарання у вигляді умовного позбавлення волі.

Детальну інформацію з даного питання ви можете отримати у нашого консультанта. Пам'ятайте, що в таких ситуаціях багато залежить від своєчасного дзвінка своєму адвокату.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок