Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Компенсація збитків при ДТП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
30 Січень 2016, в 20:03

Учасник дорожньої пригоди, яком завдано збитків з вини іншого водія, має право на відшкодування збитку згідно із законом. Воно може бути добровільне чи примусове. Якщо вам або автомобілю завдали шкоди, тоді необхідно звертатися в страхову компанію. Вона зобов'язана розглянути ситуацію, ґрунтуючись на страховому полісі і компенсувати збиток в добровільному порядку. По страховці можна отримати виплати матеріального і фізичного збитку. Якщо встановлена ​​сума компенсації перевищує максимальний розмір виплати зазначений у страховому полісі, то відсутні гроші потрібно витребувати з винуватця ДТП в судовому порядку. Зверніть увагу, що компенсація моральної шкоди проводитися тільки через суд, якщо звичайно винуватець аварії не погодиться виплатити його добровільно.

А що робити, якщо компанія або винний відмовляються у виплаті компенсації? Необхідно примусово відшкодовувати збиток, звертаючись до суду. При цьому стягнення може проводитися як з винного, так і зі страхової компанії. Для цього потрібно правильно скласти позовну заяву. В іншому випадку державний орган відхилить ваше прохання. Для того щоб справедливість восторжествувала позивачеві необхідно надати в якості доказу експертизу з оцінки збитків.

Розглядаючи справу, суд враховує наявність у потерпілих тілесних ушкоджень, вартість ремонту, яка була витрачена на відновлення машини. У підсумку державний орган виносить рішення, ґрунтуючись на наступних доказах:

  • Вартість ремонту автомобіля, яка необхідна потерпілому на відновлення транспортного засобу.
  • Суму, яка необхідна на відновлення здоров'я.
  • Розмір компенсації за моральну шкоду, якщо відповідний позов був поданий.
  • Оплату за судовий збір. Вона становить 1% від суми позову.

Ми допоможемо нашим клієнтам справедливо вирішити спори пов'язані з відшкодуванням збитку після ДТП. Наші адвокати нададуть консультативну допомогу, організовують проведення технічної або медичної експертизи, підготують документи для судового розгляду і представлять ваші інтереси в процесі розгляду справи.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок