Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Юридична консультація по ДТП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
26 Січень 2016, в 15:31

Будь-яке ДТП це складна ситуація, розгляд якої вимагає комплексного підходу. Щоб розібратися з низкою взаємопов'язаних питань починаючи від оформлення протоколу і закінчуючи відшкодуванням збитку, знадобитися професійна юридична допомога.

Первісна юридична консультація буде потрібна відразу після скоєння факту ДТП. Перший кому слід зателефонувати - це адвокат по ДТП. Він роз'яснить як поводитися з представниками поліції, а також може особисто приїхати і проконтролювати оформлення події. Чим більше фактів буде повідомлено нашому юристу, тим точніше будуть його поради з побудови моделі поведінки у вашій конкретній ситуації.

Основний розгляд ДТП починається після його оформлення. Перше питання, яке слід прояснити - це встановлення винуватця. Якщо обидві сторони не визнають свою провину, тоді розгляд доведеться перенести в судову площину. Доцільність такого кроку слід обговорити з адвокатом, який зможе професійно оцінити ситуацію і дасть рекомендації з приводу її вирішення найсприятливішим чином.

Інший момент, для якого потрібна допомога юриста - відшкодування збитку через страхову або з винуватця ДТП. Компанії із задоволенням відмовляться платити, якщо знайдуть для цього відповідний привід, наприклад помилку в підготовленій документації. Також страховики нерідко занижують суму збитку, і переконати їх може тільки незалежна експертиза і загроза судового позову. Але страхова оплачує тільки лагодження авто, за компенсацією фізичного і морального збитку слід звертатися до суду. І ось тут без адвоката не обійтися, тому він допоможе встановити суму збитку, роз'яснить, як можна вирішити питання без суду і які перспективи матиме подібний розгляд.

Крім цього наші фахівці можуть проконсультувати з питань експертизи або результатів розслідування. Навіть якщо суд вже пройшов, і він завершився не найвдалішим чином, наші юристи, що спеціалізуються на ДТП, можуть розглянути вашу ситуацію і запропонувати кроки по її вирішенню.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок