Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Оцінка збитку ДТП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
30 Січень 2016, в 19:32

Дане питання актуальне як для потерпілого, так і для визнаного винним в аварії, тому що платити будуть з його кишені. Незважаючи на введення обов'язкового страхування для всіх учасників ДТП, далеко не завжди цієї суми вистачає на компенсацію. Сьогодні в Україні встановлена ​​максимальна сума виплати з матеріального збитку в розмірі 50 тис. грн. і 100 тис. грн. при компенсації фізичної шкоди. При цьому дані ставки не переглядалися досить давно, незважаючи на істотні зміни валютного курсу.

Після аварії оцінювачі страхової компанії проводять експертизу машини і на її основу призначають суму компенсації. Далеко не завжди цих грошей вистачає на реальні ремонтні роботи, тому оцінювачі найняті страховою працюють в інтересах компанії. Для вирішення таких проблем існує процедура незалежної експертизи, яку можуть організувати наші фахівці. При проведенні такої експертизи обов'язково ведеться фотозйомка, слід не тільки встановити суму ремонту, але і підтвердити, що пошкодження отримані безпосередньо під час аварії. При розрахунку ціни ремонту вартість комплектуючих обліковується за цінами виробника, з додаванням витрат на транспортування і податки.

Адвокат по ДТП може організувати таку процедуру і потім доб'ється, щоб страховка виплачувалася згідно її результатами. До суми виплат можна додати втрати товарної вартості транспортного засобу. Якщо страхова затягує з виплатами, з них можна зажадати заплатити пеню за прострочення.

Процедуру незалежної експертизи можна провести і для встановлення фізичного збитку. Сюди не входить моральний збиток, який можна відшкодувати тільки в судовому порядку. Також страхова не заплатить більше, ніж встановлена ​​за законом максимальна сума. Тому для витребування відсутньої суми слід звертатися до кваліфікованих юристів, які підготують відповідні документи до суду і виграють цю справу.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок